ua en ru

Судді плакали: дівчина з інвалідністю на Голосі країни вразила українців

Судді плакали: дівчина з інвалідністю на Голосі країни вразила українців Голос країни 2019 - виступ Магдалени Паскар (фото: instagram.com)

Дівчина з дитинства йде до своєї мрії, незважаючи на страшний діагноз

Голос країни 2019 - виступ Магдалени Паскар (відео: YouTube/Голос країни)

Виступ 18-річної Магдалени Паскар із села Крутоярівка Одеської області на сліпому прослуховуванні дев'ятого сезону Голосу країни вразив суддів настільки, що MONATIK плакав, а Балан ледь стримував сльози.

У дівчини невиліковне захворювання - м'язова дистрофія. Незважаючи на це, вона вперто йде до своєї мрії.

"Музика допомагає мені не здаватися", - розповідає Магдалена.

Вона грає на фортепіано і самостійно освоює гітару. На шоу дівчина виконала пісню "Human" Rag'n'Bone Man.

Користувачі мережі захопилися виступом сильної дівчини. Виходячи з діагнозу Магдалени, її одразу порівняли з виступом росіянки Юлії Самойлової на Євробаченні 2018.

"Знаєте, чим відрізняються наші люди інваліди-співаки, від росіян? Їх не тягнуть на Євробачення, але вони вміють співати", - порівняв користувач мережі.

"Український Голос набагато крутіше Російського (без образ)! Голос у дівчинки просто чарівний, а вимова взагалі відпадна! Коли слухаєш, прям трояндочки з вух вилітають. Буду за неї вболівати!" - захопився ще один юзер.

"Чому я так люблю, коли Монатік плаче? Такий чуттєвий", - написав користувач.

"Сльоза Монатіка (ось так потрібно відчувати чужий біль). Живи і процвітай Україна, з таким народом у тебе є світле майбутнє..." - побажав ще один шанувальник шоу.

До речі, другий півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019 засмутив українців поганим виступом групи KAZKA, яка зганьбилася неякісним виконанням пісні.