Суперсніжний Місяць: як вплине це явище на здоров'я

Суперсніжний Місяць: як вплине це явище на здоров'я
Ілюстративне фото (pixabay.com)

Незвичайне явище можна буде спостерігати вже в найближчу ніч

У найближчу ніч, з 18-го на 19-те лютого, жителі України зможуть побачити незвичайне явище – найбільший повний Місяць у 2019 році. Про це пише видання Fox News.

Повний Місяць у лютому 2019 року стане самим незвичайним, так як цей повний Місяць стане самим великим та яскравим. Її також називають "суперсніжним" Місяцем, так як він з'являється в період сильних снігопадів, які зазвичай бувають в цей період.

Таке явище, як супермісяць зазвичай відбувається тоді, коли орбіта Місяця наближається на мінімальну відстань до Землі під час повного місяця.

"Коли повний Місяць з'являється в перигеї (найближчій точці до Землі), він стає трохи яскравішим і більше звичайного, і саме тоді ми отримуємо "супермісяць", — повідомили про це явище на сайті NASA.

Вперше цей термін був вжитий в 1979 році. Завдяки оптичній ілюзії, коли Місяць перебуває близько до горизонту, він здається дуже великим.

В Україні "суперсніжний" Місяць можна спостерігати протягом усього вечора та ночі, але близько півночі він буде знаходитися ближче всього до Землі в цьому році. Відстань складе 356 846 кілометрів. До самого сходу сонця величезний Місяць буде сяяти в сузір'ї Лева.

Астрологи і медики попереджають, що в такі дні можуть виникнути проблеми у людей з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи. Також у ці дні не рекомендується здійснювати тривалі поїздки, так як повний Місяць впливає на людей і робить їх більш неспокійними і агресивними, що веде до збільшення дорожньо-транспортних пригод.

Щоб спокійно пережити цей напружений період, фахівці рекомендують знизити навантаження, менше нервувати та вчасно приймати препарати.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, коли у лютому очікуються магнітні бурі і як у цей період уникнути головного болю.

А також повідомляли про те, що астролог розповіла, коли краще відправитися по магазинах.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся