ru ua

Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати"

Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати" Фото: Весілля у Києві (прес-служба)

Багато закоханих пар зареєстрували шлюб у Києві та по всій Україні у "магічні" дати серпня 2018 року

У серпні 2018 року для пар, які вирішили одружитися у щасливу дату, було цілих три таких дні – 08.08.18, 18.08.18 та 28.08.18. Закохані вірять, що "магічні" дати принесуть затишок і любов у родину на все життя.

Так, на реєстрацію шлюбу у "щасливу дату" 8.08.18 у Києві була подана рекордна кількість заяв, проте в інші "вісімки" серпня бажаючих одружитися виявилося ще більше.

У "щасливі дати" одружуються найбільше

"Серпень був багатим на одруження. У щасливу дату 8.08.18 у столиці одружилось 345 пар, 18.08.18 – 311. На 28.08.18 було подано 155 заяв для реєстрації шлюбу, а загалом по Україні заплановано 1201 одруження. Для порівняння, у минулому році 28.08.2017 року у Києві одружилось всього 3 пари", - розповідає очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.

Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати"Фото: На 28.08.18 було подано 155 заяв для реєстрації шлюбу, а загалом по Україні заплановано 1201 одруження - очільник столичної юстиції (прес-служба)

Традиційно у "щасливі дати" реєструють більшу кількість шлюбів, ніж у звичайні дні. Таку тенденцію фіксують не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати"Фото: "Не важливо, в який день одружуєтесь. Важливі ваші почуття" - Рада Дашутіна

Віктор та Ольга вирішили відійти від загальноприйнятих стандартів одруження. Чоловік одягнений у джинси та футболку, дружина – у рожевій сукні до колін. Пара впевнена, що зовнішній вигляд – це тільки обкладинка, а запорука успіху майбутнього подружнього життя - у повазі та коханні.

Пара обрала саме цю дату для реєстрації шлюбу, бо вірить, що вісімка – перевернута нескінченність, що тематично пов'язано з весіллям.

Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати"Фото: Завдяки пілотному проекту Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" віднедавна молодята можуть не чекати цілий місяць, а реєструвати шлюб за 24 години (прес-служба)

"Підтримують бажання одружитися саме цього вівторка і в ДРАЦСах різних районів Києва. Зокрема, у Центральному – 22 реєстрації, Дарницькому - 21, Дніпровському - 32, Оболонському - 15, Солом‘янському – 31. У звичайний день у цих відділах одружуються по 7-10 пар на день",- зауважила керівник відділів державної реєстрації актів цивільного стану столичної юстиції Рада Дашутіна.

Нагадаємо, у подібну "щасливу дату" 7.07.17 (п’ятниця) побралося 388 пар.

Понад 40 тисяч пар одружилися, зареєструвавши "Шлюб за добу"

"Завдяки пілотному проекту Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" віднедавна молодята можуть не чекати цілий місяць, а реєструвати шлюб за 24 години. З початку дії проекту в Україні було проведено понад 40 тисяч реєстрацій шлюбів", - розповідає Станіслав Куценко.

Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати"
Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати"
Весільний серпень: у Києві рекордна кількість пар одружилися у "щасливі дати"

Фото: Пари, які одружилися у "щасливу дату" 28.08.18 у Києві (прес-служба)

За статистикою, кількість розірвання шлюбу у такі "щасливі дати" є такою самою, як і в інші дні. Так, з числа тих пар, котрі одружились 07.07.17 (388) розірвало шлюб – 3; 5.05.15 (112 пар) розлучилось усього 6, додав експерт.

"У будь-якому випадку важливо, щоб вибір дати весілля був спільним рішенням нареченого і нареченої - день весілля повинен подобатися обом. Не важливо, в який день одружуєтесь. Важливі ваші почуття", - зауважила Рада Дашутіна.

Відео: Рекордна кількість пар одружилася у Києві 8.08.18 (video.rbc.ua/Валентина Балабанова)

Нагадаємо, велика кількість пар уклали шлюб в "щасливу дату" 8.08.18 у Києві.

Також очільник столичної юстиції розкрив оптимістичну статистику про послугу "Шлюб за добу".