ua en ru

У Тернополі африканець жорстоко побив поліцейського

У Тернополі африканець жорстоко побив поліцейського Фото: Наручники (pixabay.com)

Іноземець нестиме відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень працівникові поліції

У Тернополі 32-річний громадянин Конго, який незаконно знаходиться в Україні, жорстоко побив лейтенанта поліції. Про це повідомляє тернопільське видання provse.te.ua.

10 серпня в Тернопільську обласну лікарню звернувся оперуповноважений тернопільської міліції. У пацієнта діагностували закриту черепно-мозкову травму, ураження головного мозку та пошкодження передпліччя ", - повідомляє поліція поліції.

В ході проведення операції "Мігрант" лейтенант поліції разом з колегами виявили по вулиці Корольова в обласному центрі 32-річного громадянина Конго, який перебуває на території України незаконно. Іноземець поводився неадекватно і в ході спілкування наніс працівникові поліції тілесні ушкодження.

Як з'ясувалося, поліцейський разом з колегами виявив злочин на одній з улиць Тернополя. Останній, при виді поліції, втратив над собою контроль, і побив правоохоронця.

Іноземець нестиме відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень працівникові поліції.
Кримінальне провадження за частиною другою статті 345 Кримінального кодексу – умисне заподіяння працівникові правоохоронних органів легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків розпочато щодо громадянина Конго.

Нагадаємо, що побиття темношкірих студентів в Луцьку пов'язали з расизмом.