ua en ru

Територія вільних людей: "Файне Місто" оголосили перших хедлайнерів

Територія вільних людей: "Файне Місто" оголосили перших хедлайнерів Фестиваль "Файне Місто" (фото: прес-служба)

Організатори оголосили першу двадцятку учасників

Український музичний фестиваль "Файне Місто" в цьому році пройде вже всьоме. На його сцені виступали такі гурти, як The Rasmus, Lordi, Oomph!, Poets of the Fall, Guano Apes і багато інші.

У цілому "Файне Місто" відкрили для українських меломанів більше трьох сотень українських і зарубіжних артистів. З невеликого музичного фесту, метою якого було популяризувати українську культуру, за сім років фестиваль перетворився в один з кращих розважальних фестивалів, де можна зайнятися чим завгодно - послухати вітчизняні і західні групи, випити пива, поплавати в озері, взяти участь у спортивних змаганнях і навіть подивитися на красивих жінок топлес.

Територія вільних людей: "Файне Місто" оголосили перших хедлайнерів

Фестиваль "Файне Місто" (фото: прес-служба)

Креативний директор фестивалю і за сумісництвом фронтмен гурту Epolets Паша Варениця в минулому році перетворив "територію вільних людей" в повноцінний мегаполіс зі своєю інфраструктурою. При заселенні кожен місцевий житель отримував паспорт, де була карта фестивалю, графік місцевих свят та подій, меню всіх місцевих барів і маса іншої корисної інформації.

"Наша мета - зробити фестиваль, куди будуть їхати не тільки за лайн-апом, але і за атмосферою. Щоб людина, опинившись у нас, відчувала себе в іншому місті - з іншими правилами, законами і традиціями - і на чотири дні максимально відволікався від свого звичайного життя. В цьому році у нас з'являться нові інсталяції, фотозони, райони. Рано говорити про щось конкретне, тому що поки що це на рівні ідей. Ми не ставимо собі за мету скопіювати в точності якесь місто, наше місто - вигадане. Але в цілому хочеться, щоб у людей все асоціювалося з атмосферою, яка панує в Берліні", - зазначив Варениця.

Територія вільних людей: "Файне Місто" оголосили перших хедлайнерів

Фестиваль "Файне Місто" (фото: прес-служба)

Зараз вже відомі імена дев'ятнадцяти учасників, які будуть дарувати свою музику відвідувачам фестивалю. Серед них пауер-хеві-метал група з Німеччини Powerwolf, фолк-метал група зі Швейцарії Eluvetie, швейцарська група Kadebostany. А також Avatar, Eskimo Callboy, THE HARDKISS, DETACH, Нерви, Елізіум, FliT, Velikhan, Rideau, Megamass, Motanka, 1914, Bojevilla, Pulatova, Курган і Агрегат, Latexfauna, Хамерман Знищує Віруси.

Організатори стверджують, що лайн-ап буде поповнюватися все більш і більш цікавими і несподіваними іменами, а відвідувачів фестивалю чекає багато сюрпризів.

Нагадаємо, що не так давно фестиваль Sziget оголосив нові імена.