ua en ru

"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду

"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду Фото: Юрій Крисін (facebook.com/Roman Sinicyn)

Юрій Крисін керував "тітушками" під час Революції Гідності

Активісти "Автомайдану", С14, "Правого сектора" і волонтери приїхали до будинку скандального Юрія Крисина, якого звинувачують у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія в лютому 2014 року.

Учасники акції закликали Крисіна не ховатися від правосуддя і являтися на судові засідання.

На паркані будинку Крисина активісти розклеїли плакати з фотографією підозрюваного і написом: "Розшук. Юрій Крисін."Шрек". Вбивця майданівців, організатор тітушок!".

Своя атмосфера під домом Крисіна.

Опубліковано Сергієм Мазуром 4 березень 2018 р.

Активісти прийшли під будинок до Крисіна (фото: facebook.com/Сергій Мазур)

"Добрі люди Роман Синіцин, C14 news, АвтоМайдан, Правий сектор, АвтоЕвроСила і Київська міська спілка ветеранів АТО приїхали в будинок вбивці майданівців Крисина. Криса, незважаючи на обіцянки, не прийшов на минуле засідання, ховається від ГПУ, погрожує розправою нашим друзям. Тому під звуки тюремного шансончіка нагадали, де "Шреку" місце і запросили на наступний суд", - написав координатор C14 Сергій Мазур.

"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду

Скріншот сторінки facebook.com/Сергій Мазур

Активісти включили пісню Михайла Круга "Золотые купола".

"У 2014 тітушковод Крисін і його армія вбивають журналіста. Реформований до неможу суд дає йому за це красномовний для реформи вердикт - умовний термін!!! Сьогодні народ приїхав до Крисотітушки додому, кликав його приходити на апеляцію. Перше засідання він пропустив, попередньо, захворівши прямо в дитячому відділенні інституту серця", - написав на своїй сторінці активіст Олег Пуша.

"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду

Скріншот сторінки facebook.com/Oleh Pusha

"Провідати Крисина. Мандаринок і Зеленки привезли. Не вийшов, хворий дуже. Приїдемо ще, якщо цю тварюку не закриють", - написав на своїй сторінці активіст і волонтер Роман Синіцин.

"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду

Скріншот сторінки facebook.com/Roman Sinicyn

Як відомо, після трьох років судового розгляду Шевченківський райсуд Києва засудив до чотирьох років позбавлення волі умовно керівника групи "тітушок" Юрія Крисина за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія.

"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду"Вбивця майданівців": активісти приїхали під будинок до Крисіна, щоб змусити його з'являтися до суду

Активісти прийшли під будинок до Крисіна (фото: facebook.com)

Веремій був убитий близько Михайлівській площі в Києві в ніч на 19 лютого 2014 року, в розпал сутичок з "майданівцями". За версією слідства, безпосередньо вбивство журналіста здійснив житель Горлівки (Донецька область) Джалал Алієв.

Суд у справі про вбивство Веремія проходив в закритому режимі.