Викладач вважає, що вчителі в Криму стали обслуговуючим персоналом
Житель Криму Юрій Монастирьов, який 35 років пропрацював вчителем на півострові, змушений був змінити сферу діяльності через прихід нової влади. Його дуже не влаштовують умови життя, він вважає, що вчителі по суті стали "прислугою". Про це повідомляється в блозі "Кримський бандерівець".
За словами Юрія, вчителі отримують мізерну зарплату, а роботою їх завалюють відчутно.
"Завдання у чиновницького апарату одне — завалити вчителя жахливої паперовою роботою: програми, поурочні плани, звіти, звіти, звіти... І — тим самим забити, принизити людину до такої міри, щоб відбити всяке бажання до опору, бажанням думати. Про оплату праці вчителя говорити можна багато і люто. Зарплатою це назвати не можна. Це 101 плювок в обличчя вчителю. У 70% рядових вчителів зарплата і стимулюючі — 12-14 тисяч рублів на місяць", - сказав Монастирьов.
Кримчанин зазначив, що влада не чує людей, а найголовнішою проблемою півострова залишається відсутність нормальної освіти, через те, що вчителя голодні та бідні, змушені змінювати професію, щоб вижити.
"Зараз весь інтернет забитий відкритими листами викладачів, криками відчаю вчителів від "дайте дожити" до "ненавиджу". Влада не чує, чи не хоче чути. Даремно. Немає освіти — немає майбутнього у країни, незважаючи на "людський капітал", запаси газу, ракети "Тополь" і перемоги в Сирії. Голодні та бідні вчителі, яких вже сьогодні катастрофічно не вистачає — це вирок. Ніколи не думав, що доживу до такої ситуації. Гірко", – додав він.
Як раніше повідомлялося, студентів з Сум відправили на практику в окупований Крим.