ua en ru

"Загрожує вашому здоров'ю": Супрун розповіла, як пережити стресові понеділки

"Загрожує вашому здоров'ю": Супрун розповіла, як пережити стресові понеділки Фото: Уляна Супрун (РБК-Україна)

За її словами, завантаженість на роботі може впливати на мозок

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як пережити важкі робочі понеділки. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Понеділок може бути додатковим стресом для всіх – безліч справ, нові завдання, важливі зустрічі. Якщо ви сьогодні чи в інші дні відчуваєте себе неспокійно, забуваєте дрібниці, стаєте трохи роздратованими – не хвилюйтеся, це звичайні речі, які час від часу відбуваються з кожною людиною", - написала вона.

"Однак якщо цей стан триває постійно, він починає загрожувати вашому здоров'ю. Перевантаження на роботі, проблеми в сім'ї або інші проблеми, які починають траплятися щодня, можуть призводити до хронічного стресу. Якщо день у день перебувати в такому стані – це починає впливати на роботу мозку", - додала вона.

Супрун зазначила, що хронічний стрес заважає ефективно працювати і навчатися, і може призвести до депресії, тому важливо вміти його контролювати.

"Найбільш потужною зброєю для контролю стресу є медитація і прості фізичні вправи. Вибирайте будь-яку активність, яка вам до душі, як біг або велопрогулянки, і зробіть її регулярною частиною вашого життя", - порадила вона.

"Загрожує вашому здоров'ю": Супрун розповіла, як пережити стресові понеділки

Скріншот поста (facebook.com/ulanasuprun)

Раніше Супрун розкрила метод порятунку від раку шкіри.

"Надмірне перебування на сонці є одним з факторів ризику розвитку раку шкіри. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 3 мільйонів випадків раку шкіри діагностується по всьому світу щорічно", - сказала вона.

Євробачення 2018: фаворити конкурсу (відео: STYLER.rbc.ua)