ua en ru

В Україні замерз найвищий рівнинний водоспад

В Україні замерз найвищий рівнинний водоспад Фото: Джуринський водоспад (facebook.com/Впізнай-Світ)

Крижана кірка покрила майже весь водоспад

В Україні замерз Джуринський водоспад. Фотографії незвичайної краси опублікував відомий тернопільський мандрівник Віктор Гоцалюк на сторінці "Пізнай світ" в соціальній мережі Facebook.

Найвищий рівнинний водоспад знаходиться в селі Нирків, Тернопільської області. Джуринський водоспад вважається найвищим рівнинним водоспадом не тільки в Україні, а по всій Європі.

Крижана кірка покрила майже весь водоспад і з-за перепадів температури щільність льоду залишається нерівномірною.

В Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспад

Фото: Джуринський водоспад (facebook.com/Впізнай-Світ)

Цей водоспад – штучного походження, вода річки Джурин падає з висоти 16 метрів і має три каскаду. Ширина водоспаду - 20 метрів. Обсяги падаючої води з водоспаду просто величезні: в певних місцях, підійшовши впритул до потоку, шум буде настільки сильний, що не буде чути співрозмовника, який поруч стоїть .

Колись у давнину, на місці цього водоспаду знаходилося старовинне місто Червоноград. Тому, у водоспада існує і друга назва – Червоногородський водоспад. На даний момент від міста залишилися тільки руїни, до яких досить нелегко дістатися. Від найближчого населеного пункту – майже 6 кілометрів по дорозі пішки.

В Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспадВ Україні замерз найвищий рівнинний водоспад

Фото: Джуринський водоспад (facebook.com/Впізнай-Світ)

До речі, опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля.

Фотограф Володимир Мигуткин опублікував неймовірні фото Чорнобиля взимку, передає PetaPixel. Всі знімки вийшли такими незвичайними через зйомки на камеру повного спектру з інфрачервоним фільтром.

"Важко описати всю атмосферу, яку я відчув під час цієї поїздки. Незважаючи на події 1986 року, руїни та іржу, у мене не було похмурих почуттів під час подорожі туди. Навпаки, здавалося, що я перебуваю в якомусь раю на іншій планеті", - розповів про свою поїздку Мигуткин.

Він зазначив, що через 30 років природа почала відроджуватися в цих місцях.

"Ми завжди чуємо хвалу про силу матері-природи, про те, як вона несе життя над руїнами. Але це ще не відчувалося в таких величезних масштабах. Це місце - місце для цих контрастів", - додав фотограф.