В Україні замерз найвищий рівнинний водоспад

STYLERLIFE        04.02.2018 - 09:59
Фото: Джуринський водоспад (facebook.com/Впізнай-Світ)
Фото: Джуринський водоспад (facebook.com/Впізнай-Світ)

Крижана кірка покрила майже весь водоспад

В Україні замерз Джуринський водоспад. Фотографії незвичайної краси опублікував відомий тернопільський мандрівник Віктор Гоцалюк на сторінці "Пізнай світ" в соціальній мережі Facebook.

Найвищий рівнинний водоспад знаходиться в селі Нирків, Тернопільської області. Джуринський водоспад вважається найвищим рівнинним водоспадом не тільки в Україні, а по всій Європі.

Крижана кірка покрила майже весь водоспад і з-за перепадів температури щільність льоду залишається нерівномірною.

 

Фото: Джуринський водоспад (facebook.com/Впізнай-Світ)

Цей водоспад – штучного походження, вода річки Джурин падає з висоти 16 метрів і має три каскаду. Ширина водоспаду - 20 метрів. Обсяги падаючої води з водоспаду просто величезні: в певних місцях, підійшовши впритул до потоку, шум буде настільки сильний, що не буде чути співрозмовника, який поруч стоїть .

Колись у давнину, на місці цього водоспаду знаходилося старовинне місто Червоноград. Тому, у водоспада існує і друга назва – Червоногородський водоспад. На даний момент від міста залишилися тільки руїни, до яких досить нелегко дістатися. Від найближчого населеного пункту – майже 6 кілометрів по дорозі пішки.

 

Фото: Джуринський водоспад (facebook.com/Впізнай-Світ)

До речі, опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля.

Фотограф Володимир Мигуткин опублікував неймовірні фото Чорнобиля взимку, передає PetaPixel. Всі знімки вийшли такими незвичайними через зйомки на камеру повного спектру з інфрачервоним фільтром.

"Важко описати всю атмосферу, яку я відчув під час цієї поїздки. Незважаючи на події 1986 року, руїни та іржу, у мене не було похмурих почуттів під час подорожі туди. Навпаки, здавалося, що я перебуваю в якомусь раю на іншій планеті", - розповів про свою поїздку Мигуткин.

Він зазначив, що через 30 років природа почала відроджуватися в цих місцях.

"Ми завжди чуємо хвалу про силу матері-природи, про те, як вона несе життя над руїнами. Але це ще не відчувалося в таких величезних масштабах. Це місце - місце для цих контрастів", - додав фотограф.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся