Українець виграв "бронзу" чемпіонату світу в конкурсі данків

Українець виграв "бронзу" чемпіонату світу в конкурсі данків Фото: Український баскетболіст відзначився на чемпіонаті світу (pixabay.com/Pexels)

Спортсмен посів третє місце в змаганнях, які пройшли в Нанті

Українець Вадим Поддубченко завоював "бронзу" на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 серед кращих данків. Змагання проходили у французькому Нанті. Про це повідомляє "Трибуна".

Відео: Змагання данків (youtube.com/Сергей Болотников)

Спортсмен поступився тільки поляку Рафалу Липинський в серії додаткових раундів півфіналі змагань, де той виграв "золото".

До речі, в минулому році на чемпіонаті світу з кидків зверху на аналогічних змаганнях чемпіоном став український Данкер Дмитро "Smoove" Кривенко.

Нагадаємо, раніше українські бігуни здобули "бронзу" на Кубку Європи.

У чоловіків кращий результат в особистому заліку серед українців показали Дмитро Лашин (9-е місце, 29: 21.36) і Роман Романенко (10-е, 29: 21.43). Перші три місця зайняли бігуни з Іспанії.

Жіноча збірна фінішувала із загальним результатом 1: 41: 25.0, поступившись Білорусі та Португалії. В особистому заліку в забігу Б кращий результат з особистим рекордом показала Юлія Шматенко (33.11,13 хв).