Українець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільби

Українець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільби Фото: Микола Мільчев (facebook.com)

Прапороносець збірної України представив країну на чемпіонаті в Італії

Микола Мільчев, український спортсмен, член олімпійської збірної України, виборов срібну медаль на Кубку світу зі стендової стрільби в Римі. У фіналі дисципліни "скит" він став другим, поступившись "золотом" росіянину Миколі Теплому. Про це повідомляє НОК України.

За результатами двотижневого марафону українець, який був прапороносцем збірної на Ріо-2016, потрапив у шістку найсильніших і дійшов до фіналу. Бронзовим призером став єгиптянин Азмі Мехельба.

Українець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільбиУкраїнець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільбиУкраїнець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільбиУкраїнець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільбиУкраїнець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільбиУкраїнець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільбиУкраїнець взяв "срібло" на Кубку світу зі стрільби

Зазначимо, що 48-річний Мільчев став олімпійським чемпіоном у стендової стрільби на Олімпійських Іграх в Сіднеї в 2000 році.

До речі, українська жіноча збірна виборола "срібло" на чемпіонаті з баскетболу.