ua en ru

Українська вчителька після скандалу пояснила, чому поїхала з країни

Українська вчителька після скандалу пояснила, чому поїхала з країни Фото: Віолетта Македон (facebook.com/violetta.makedon)

Кращий вчитель України 2016 року заявила, що не тікала з України через бідність

Кращий вчитель України 2016 року в номінації "англійська мова" Віолетта Македон поїхала в Великобританію і влаштувалася на роботу доглядальницею за літнім чоловіком, через що навколо неї розгорівся скандал. Жінка вирішила пояснити свій вчинок, повідомляє ТСН.

Вчителька зізнається, що такої бурхливої реакції на свій переїзд не очікувала, а спекуляцій політиків не схвалює. "Мене обурили ті гасла, які пишуть під моїм ім'ям", - говорить вона.

Жінка переконує, що не тікала з України через бідність, а виконала свою заповітну мрію пожити в Лондоні і практикувати англійську з носіями мови.

"Я поїхала, щоб отримувати мовну практику для себе. По-друге, у мене є син, який хоче отримувати освіту в цій державі", - пояснила Вона.

Відео: найкращий учитель України 2016 року поїхала на заробітки до Лондона (youtube.com/ТСН)

При цьому українка стверджує, що після вдосконалення англійської мови повернеться додому і відновить кар'єру.

"У мої плани входило повернутися в Україну, отримати ще більший досвід, щоб ділитися ним зі своїми колегами та учнями в першу чергу", - каже Македон.

До того ж, у Лондоні жінка вже отримала пропозицію викладати англійську українцям, які переїхали до Англії.

Нагадаємо, що викладач англійської мови, яка в 2016 році перемогла у конкурсі "Учитель року" і отримала нагороду "Заслужений вчитель України", переїхала жити та працювати в Лондон.

У Лондоні Віолетта Македон працює доглядальницею у сім'ї англійця і українки. Заслужена вчителька повинна наглядати за літнім чоловіком Бобом, гуляти з ним, ходити в парки і музеї. Македон зазначає, що незважаючи на своє усвідомлене рішення переїхати, вона дуже нудьгує по будинку і рідній школі, де вона викладала раніше.

На своїй сторінці в соцмережі Македон звернулася до всіх представників ЗМІ, щоб ті не писали того, чого насправді не було і немає. "Шановні журналісти! Величезне прохання до Вас не спекулювати моїм рішенням працювати за кордоном заради досягнення, вам одним зрозумілих, цілей", - обурилася жінка.