Українські легкоатлети вибороли одразу три медалі в Італії

Українські легкоатлети вибороли одразу три медалі в Італії Фото: Бігунка Анна Тітімець (xn--80aafeg3bveo.dp.ua)

На дистанції 400 метрів з бар'єрами виступила вся українська олімпійська трійця, але Тітімець продемонструвала найкращий результат

На міжнародному турнірі з легкої атлетики в Італії українські спортсменки вибороли одразу три нагороди. "Золото" дісталося бігунці Анні Тітімець. Вона виграла забіг на 400 метрів з бар'єрами.

"Срібло" забрала додому Марина Килипко. Легкоатлетка нещодавно побила рекорд України зі стрибків з жердиною.

А ось в забігу на 400 метрів Україна зусиллями Ольги Земляк завоювала бронзову медаль. Наша спортсменка подолала дистанцію за 52,03 секунди, пропустивши вперед Енн Стефані Макферсон і Шеріку Джексон з Ямайки.

До речі, кримчанка завоювала для України "бронзу" міжнародного турніру з легкої атлетики.