Українські лучники виграли "золото" Кубка Європи

Українські лучники виграли "золото" Кубка Європи Фото: Перемога українських лучників (facebook.com/olympicua)

Чоловіча та жіноча збірні України посіли перше місце, обігравши італійців і росіян

Чоловіча та жіноча збірні України посіли перші місця зі стрільби з лука на Кубку Європи. У фіналах наші лучники обіграли спортсменів з Росії, а лучниці – спортсменок з Італії. Про це інформує Сһамріоп.

"Чоловіча збірна України у складі Георгія Іваницького, Віктора Рубана і Олексія Гунбіна виграла золото на Кубку Європи зі стрільби з класичного лука. У фіналі українська команда виявилася точніше росіян – 5:4. У свою чергу жіноча збірна України у складі Вікторії Дьякової, Олени Борисенко і Тетяни Познякової виграла золото на Кубку Європи зі стрільби з блочного лука, перестрілявши у фіналі Італію – 214:207", — повідомляється на сторінці ресурсу.

Варто відзначити, що Національний олімпійський комітет так само привітав спортсменів з перемогою на своїй сторінці в Facebook.

altСкріншот поста Національного олімпійського комітету (facebook.com/olympicua)

Нагадаємо, що це не перші весняні успіхи України в області стрільби з лука. Українська лучниця Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука в приміщенні. У фіналі Марченко переграла представницю Росії з рахунком 6:0.

Крім цього, Еліна Світоліна вийшла у фінал тенісного турніру в Стамбулі.