ua en ru

Хто з українських політиків полетів на інавгурацію 45-го президента США

Хто з українських політиків полетів на інавгурацію 45-го президента США Фото: Дональд Трамп

Styler вирішив дізнатися, як українські політики провели час на інавгурації Трампа

Після інавгурації нового президента США Дональда Трампа українські політики стали ділитися фотографіями та відео з події. Самостійно вони придбали запрошення або отримали їх у подарунок - невідомо. У скільки обійшлася поїздка до Вашингтона можна сказати лише приблизно, оскільки про вартість запрошень відомо зі слів політтехнолога Тараса Березовця, який вказав суму від $10 тис. до $100 тис. і колишнього глави МЗС України Костянтина Гриценко, який заявив, що ціна за один квиток стартує від $100 тис.

"Розповідаючи про дешеві понти українських новітніх Хвірток, які замість виконання своєї роботи у Верховній Раді, сунулися на інавгурацію Трампа, замовивши для цього дорогі квитки, я написав, що вартість такого квитка становить 10 тис. доларів. Вже зміг знайти кілька джерел, які повністю змінюють порядок чисел. Насправді, найдешевший пакет, який передбачає лише право прийти за кілька годин до початку, вистояти в черзі, пройти детальну перевірку і зайти на дуже простенькі трибуни вздовж дороги, по якій буде йти президент в Білий дім після інавгурації, коштує $25 тис. Це за стояння з кількома тисячами таких же пихатих на холоді, без лавок та інших ознак комфорту. Є й інші, більш дорогі пакети, які явно викуповує "еліта" воюючої країни. За право потрапити на якісь святкові сніданки або обіди з мінімальною програмою, але без Трампа та його сім'ї - $50 тис. За участь у прийомах з участю сім'ї Трампа або когось з нового кабінету (зайдуть вимовлять тост і підуть, можливо ще групове фото на пам'ять) - $100 тис.", - повідомив інші цифри екс-регіонал Тарас Чорновіл.

Styler дізнався, хто з українців відвідав інавгурацію 45-го президента Сполучених Штатів.

Михайло Саакашвілі

Екс-глава Одеської ОДА не зміг без пригод і скандалу відвідати важливий для свого "друга" захід. Так, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Саакашвілі дивився на інавгурацію "з-за паркану". Сам же політик спростував цю інформацію на своїй сторінці у Facebook.

Ми пропонували українським телеканалам висвітлити мою присутність на інавгурації Дональда Трампа. Всі вони відмовилися, ...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 21 січня 2017 р.

Борислав Береза

Нардеп Борислав Береза заявив, що отримав запрошення від представників республіканської партії і планував провести ряд важливих зустрічей.

"Представники республіканської партії запросили мене на інавгурацію сорок п'ятого Президента США Дональда Трампа. Крім традиційних заходів інавгурації, параду та балу з приводу інавгурації, у мене буде ряд важливих зустрічей", - написав Береза на своїй сторінці у Facebook.

Пізніше нардеп навіть опублікував скріншоти в спростування інформації про покупку, але не переконав деяких користувачів соцмереж.

Ніколи не слухайте осуду на свою адресу. Бо, навіть якби ви вміли ходити по воді, то будьте впевнені, що хто-небудь обов...

Опубліковано Borislav Bereza 22 січня 2017 р.

"Судячи з усього, ви самі собі замовили квиток, який Вам пізніше надіслали поштою, а не вас запросили. Просто трішки потрібно знати англійську людям, допомагає в житті", - написала Тетяна Аличи.

"Доступ до сайту, логін і пароль і були в запрошенні. Далі все залежало від мене. Або заповнюю, або ні. Просто трішки потрібно знати процедуру, це деяким допомагає не виглядати всезнаючими дурнями", - парирував Береза.

Сергій Ківалов

Екс-регіонал прибув на інавгурацію разом зі своєю дружиною Тетяною і теж поділився враженнями на своїй Facebook-сторінці.

"Для мене було честю відвідати одне з таких урочистих заходів", - написав Ківалов.

У Вашингтоні відбулися традиційні бали з нагоди вступу на посаду нового президента США Дональда Трампа. Для мене було честю відвідати одне з таких урочистих заходів LIBERTY BALL

Опубліковано Sergey Kivalov 21 січня 2017 р.

Микола Маломуж

Екс-голова Служби зовнішньої розвідки України також відвідав інавгурацію Дональда Трампа. Крім того, Маломуж на своїй сторінці в Facebook повідомляв про те, що провів ряд робочих зустрічей.

Вчорашній день у Вашінгтоні виявився дуже насичений подіями та зустрічами. Про 17.30 Я брав участь у церемонії покладання ...

Опубліковано Mykola Malomuzh 20 січня 2017 р.

Олександр Вілкул

Побував на інавгурації й інший екс-"регіонал" Олександр Вілкул, який скористався можливістю і записав звернення до українців з Вашингтона.

А. Вілкул у Вашингтоні. Національний прагматизм.

Світ змінюється. І це шанс для України, якщо ефективно і прагматично працювати з новою реальністю. У світі реально є кілька геополітичних гравців, від рішень яких залежить майбутнє України. І домовлятися в підсумку доведеться з усіма. Комусь подобається, комусь не подобається, але один із ключових – Америка. У США – новий президент – Дональд Трамп. На сьогодні до кінця не ясно, якою буде його політика по відношенню до України, але ясно, що не такою, як у попередньої адміністрації. Плюс Євросоюз зіткнувся з колосальними внутрішніми проблемами, починаючи від BREXIT і закінчуючи біженцями і економікою. І не можна допустити, щоб доля України вирішувалася без нас на геополітичному рівні. Україна не повинна стати частиною «міжнародних угод» без дотримання наших національних інтересів. Які це мають бути інтереси? Національний прагматизм. В інтересах України зберегти цілісність, закінчити війну. Отримавши економічну підтримку і ринки, відновити економіку, створити робочі місця, підвищити рівень життя людей. У багатовекторному сучасному світі не можна впадати в крайності і жити філософією «зради і перемог». Світ складніше. Необхідний прямий діалог. Над цим і працюємо. The World is changing. And it is an opportunity for Ukraine if we work effectively and pragmatically in a new reality. Realistically, there are few big players geopolitically, decisions by which future of Ukraine depends on. And it is necessary to negotiate with all of them. Some like it may, some may not, but one of them - USA. USA has a new president - Donald Trump. It is still not clear what his policy will be towards Ukraine, but it is for sure going to be different from the previous administration's policy. In addition, Eurozone is facing big internal problems such as Brexit, migrants and economic problems. And we can afford not to let the fate of Ukraine decided to be without us geopolitically. We can not let Ukraine become a part of "international deals" without keeping our national interests. What kind of interests are they? National pragmatism. It is in the interest of Ukraine to stay united, to finish war. Receiving international support and markets, at the same time we should restore our economy, create jobs, improve living standards. In today's multi-vector world we can not go to extremes and live "zrada-peremoga" (betrayal-victory) philosophy. The world is more complex.

Опубліковано Олександром Вілкулом 19 січня 2017 р.

Валерій Чалий

Посол України в США Валерій Чалий також був присутній на урочистому заході, про це повідомили в Twitter-акаунті представництва нашої країни.