ua en ru

Українців закликають виходити на вулицю: в чому причина

Українців закликають виходити на вулицю: в чому причина Ілюстративне фото: dem-alliance.org

В Кабміні рішення про відсторонення міністра називають незаконним

15 лютого Окружний адміністративний суд Києва розглядатиме позов проти Уляни Супрун, яку 5 лютого відсторонили від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я за позовом народного депутата Ігоря Мосійчука. Мережа ЛЖВ (Людей, що живуть з ВІЛ/СНІД) закликала 25 мільйонів українців, які підтримали медреформу та підписали декларації із сімейним лікарем прийти до суду разом із Супрун. Відповідне звернення організація опублікувала у Facebook.

Зазначимо, що за словами міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка, уряд буде оскаржувати це рішення та подавати позов в Вищу раду правосуддя.

Українців закликають виходити на вулицю: в чому причина

Організація вважає, що цей позов стосується кожного українця. І відсторонення Супрун - це виклик тим, хто підтримує медреформу, тим, хто вже обрав свого лікаря.

"Давайте прийдемо всі! Не дамо позбавити нас права на гідну медичну допомогу! "- написано в повідомленні на сторінці.

Нагадаємо, 15 лютого розглядатиметься позов Ігоря Мосійчука щодо відсутності у Уляни Супрун компетенцій (повноважень) до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України. Українці вже висловили міністру свою підтримку в соцмережах.

До слова, в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун прокоментувала рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про її відсторонення, а також подякувала команді МОЗ за підтримку.