ua en ru

Українців просять допомогти врятувати матір чотирьох дітей

Українців просять допомогти врятувати матір чотирьох дітей Фото: Лікарня (pixabay.com/WerbeFabrik)

Жінка бореться з раком шлунка

В мережі просять долучитися до збору коштів на лікування львів’янки Маркевич Оксани, яка бореться з раком шлунка. Кошти необхідно зібрати до середи, 22 листопада. Про це розповіла Ірина Васильків на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

У молодої матері чотирьох дітей місяць назад виявили рак шлунку.

"Моя сусідка і майже однокласниця бореться з важкою хворобою – рак шлунка. Потрібно оплатити 50 тисяч за ліки, що надходять з Ізраїлю. Діти віком 14-24 роки такої суми самостійно зібрати не можуть. Батько з сім’єю не проживає",- розповіла класний керівник найменшої з доньок жінки Ірина Васильків.

Українців просять допомогти врятувати матір чотирьох дітей

Фото: Витяг з медкартки (facebook.com/irina.vasylykiv)

Номер картки старшої дочки: 5167 9856 6038 8091 Маркевич Наталія Борисівна.

"Діти вірять, що маму вдасться врятувати", - додала Ірина.

Українців просять допомогти врятувати матір чотирьох дітей

Фото: Прохання (facebook.com/irina.vasylykiv)

Українців просять допомогти врятувати матір чотирьох дітей

Скріншот поста (facebook.com/irina.vasylykiv)

До речі, у мережі просять допомогти 9-річній Діані, якій терміново потрібна операція.

"Діанці дев'ять років, вона весела, життєрадісна дитина, але народилася з важким пороком нирок і сечового міхура. За своє коротке життя дитина перенесла 11 операцій, одна з них була трансплантація нирки 31.05.12 р. яка була проведена в Польщі, донором був рідний батько. На даний момент нирка відмовляє, дитина потребує повторної трансплантації. На жаль, донора у нас немає, тому нам потрібно встати на чергу в Білорусі. Для того щоб стати на чергу і провести операцію потрібні кошти, в сумі 65 тисяч євро або 2 мільйона грн. з цієї суми, у нас є тільки 180 тис. грн", - написали в мережі.

Для того, щоб дитина не приймала весь час антибіотики, їй зробили операцію. Дитина не може справляти нужду звичайним чином, - тільки в спеціальний мішечок.

"Діанці в Польщі була проведена операція 11 (було встановлено рефлюксної клапан), ця операція була проведена для того, щоб ще трошки продовжити життя нирки, і щоб дитина не пив постійно антибіотики, так як з червня місяця дитина постійно на антибіотиках через заражену сечі .Також дитина вже 6 років пісяє в спеціальний мішечок, власний міхур не працює. Тому прошу всіх небайдужих людей допомогти нам ще раз подолати цей недуг і дати Діанці шанс на нове життя!" - підсумувала мати дівчинки.