ru ua

Українці, що постраждали в Польщі в ДТП, хочуть домогтися справедливості і відшкодувати збиток

Українці, що постраждали в Польщі в ДТП, хочуть домогтися справедливості і відшкодувати збиток Фото: Ліквідація наслідків ДТП в Польщі (twitter.com/RMF24pl)

Ні страхова компанія, ні туристичний оператор не пропонували відшкодувати збитки постраждалим

Українські туристи, які потрапили в ДТП в Польщі, збираються подавати в суд на туристичного оператора і страхову компанію. Про це РБК-Україна повідомила одна з постраждалих в аварії Сандина Анастасія.

"Все 53 постраждалих розкидані по Україні. Проблема в тому, що в Україні люди юридично не підковані. В даний момент ми працюємо з польським юристом (всі постраждалі, - ред.). Ми зараз пишемо заяву в поліцію, яка буде в результаті підшита у кримінальне провадження. А далі буде судовий позов всіх постраждалих. Перша вимога позбавити ліцензії страхову і сам "Аккорд тур". ДТП було не випадковим. Аварію спричинив водій", - повідомила вона.

За її словами, ні страхова компанія, ні туристичний оператор не пропонували відшкодувати збитки постраждалим.

"Що стосується роботи зі страховою, то всі відписуються тільки у фейсбуці. "Аккорд тур", вони нам допомагали поки ми були в Польщі, але після зв'язок з ними закінчилася. Туристичне агентство вважає себе посередником і не контактує з нами. Я думаю, що "Аккорд тур" повинен був контролювати перевізника. Матеріально відшкодувати шкоду нам не пропонували. Нам в Польщі дали першу медичну допомогу і на цьому все. По поверненню в Україну ніхто з нами не зв'язувався і нічого не пропонував", - додала вона.

Нагадаємо, у Польщі в Підкарпатському воєводстві в дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) потрапив український автобус з туристами. В результаті аварії загинули три людини, ще 51 людина отримала поранення.
Аварія автобуса сталася 17 серпня 2018 року після полудня. Автобус впав зі схилу і перекинувся.

Також повідомлялося, що українські діти, які в Польщі потрапили в ДТП, тепер бояться повертатися додому на автобусі.

Топ-10 курйозних ДТП