Українці привезли 18 медалей з Кубка світу з сумо

Українці привезли 18 медалей з Кубка світу з сумо Фото: Спорстменки (ukrinform.ru)

Престижний конкурс проходив у Мінську

Українці завоювали 18 медалей на змаганнях Кубка світу з сумо, який проходив у Мінську.

Всього в столиці Білорусі за перемогу виборювали представники дев'яти команд. Про це повідомляє прес-служба Мінмолоді і спорту.

"Золото" для української збірної отримали Аліна Бойкова (вагова категорія 65 кг), Марина Максимова (80 кг) та Марія Дробоян (понад 80 кг). Четверту нагороду вищого гатунку виграла наша команда у складі Важі Даіаурі, Сергія Соколовського, Антона Чеева і Дмитра Чмыхова ", - відзначили в прес-службі.

Третє місце на Кубку світу зайняли Вікторія Рогова (80 кг) Іванна Березовська (абсолютний вага та понад 80 кг), Костянтин Булатов (85 кг), Олександр Вересюк (понад 115 кг), Микола Кожухів (115 кг), Максим Олешко (абсолютний вага ), Анатолій Хлюстин (85 кг), Дмитро Чмихов (115 кг) і Сергій Соколовський (абсолютний вага і більше 115 кг).

Як раніше повідомлялося, українці завоювали медалі на престижному турнірі з боротьби.