ua en ru

Україну накриють потужні магнітні бурі: як вберегтися

Україну накриють потужні магнітні бурі: як вберегтися Магнітні бурі в Україні негативно вплинуть на здоров'я (фото: pixabay.com)

Метеозалежним людям слід бути обережними в ці дні

Вже на наступному тижні, 28 лютого і 1 березня, астрономи прогнозують в Україні магнітні бурі рівня G1, а 27 лютого і 2 березня очікуються магнітні порушення близькі до магнітної бурі рівня G1.

Метеозалежні люди можуть відчувати погіршення самопочуття у ці дні. Також відомо, що бурі рівня G1 здатні впливати на енергетичні системи, космічні апарати та північне сяйво.

Людям із хворобами судин і серця слід уважніше ставитися до свого здоров'я, хоч і відомо, що магнітні бурі в Україні дещо слабше, ніж у приполярних країнах (Норвегія, Фінляндія, Швеція, Канада, Росія).

Метеозалежність - це хвороблива реакція організму на зміну погоди, приміром, на перепади атмосферного тиску або температури повітря. Магнітні бурі, згідно з деякими дослідженнями, впливають на стан нервової системи і розвиток тривожних станів у людини.

Для того, щоб позбавитися від метеочутливості, кажуть вчені, потрібно бути більш фізично активним, стежити за харчуванням і приймати контрастний душ.

Україну накриють потужні магнітні бурі: як вберегтися

Магнітні бурі в Україні негативно вплинуть на здоров'я (фото: pixabay.com)

До речі, останні дослідження говорять, що зв'язок між поганим самопочуттям людини і активністю сонця сумнівний. Що стосується ризику інсультів в цей період, зв'язок між магнітними бурями і розвитком цієї хвороби вивчений не до кінця.

Медики радять уважніше поставитися до свого здоров'я, щоб зрозуміти, чи впливає на вас сонячна активність, або ж погане самопочуття може бути симптомом інших захворювань.

До речі, Уляна Супрун нещодавно розвінчала міф про вплив магнітних бурь на здоров'я людини.

Нещодавно ми писали про те, що популярні препарати від грипу та ГРВІ, які так широко рекламують, можуть бути небезпечними для пацієнтів і викликати порушення імунної системи.