ua en ru

Помер відомий український актор

Помер відомий український актор Фото: (topnews/vn.ru)

Сергій Романюк помер на 66-му році життя

Сергій Романюк помер у Івано-Франківську на 66-му році життя. Він був відомий як артист України і популярний актор. Про це повідомив інформаційний портал "Галичина".

Що стало причиною смерті артиста, поки не відомо, однак на засіданні міськвиконкому 28 лютого режисер Тарас Бенюк заявив, що серйозно захворів Романюк.

До речі, Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область), проте велика частина його дитинства пройшла в Новоград-Волинському.

Помер відомий український акторФото: (zik.ua)

Пізніше він закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Івана Франка і після почав працювати актором Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру.

Поряд з цим, багато знімався в кіно. Він відомий ролями у таких фільмах: "Мамай", "Роксолана", "Іван Сила", "Чорна Рада", "День народження буржуя 2", "Повернення Мухтара 2" та "Владика Андрій".

Нагадаємо, що 14 лютого помер Сергій Захаров - знаменитий радянський естрадний співак і актор, який народився в Україні. Йому було 68 років.

Також ми писали, що померла відома українська письменниця Ганна Чубач. За своє життя вона написала близько 60 книг для дорослих і дітей.