ru ua

Померла дружина Євгена Нищука Оксана Батько-Нищук

Померла дружина Євгена Нищука Оксана Батько-Нищук Фото: Євген Нищук і Оксана Батько-Нищук (Facebook)

Українська актриса і дружина міністра культури померла уві сні. Причина смерті поки невідома

7 жовтня померла дружина міністра культури України Євгена Нищука Оксана Батько-Нищук. Про це чиновник повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні уві сні не стало матері мого сина, дуже талановитої актриси, моєї дружини, рідної душі Оксани Батько-Нищук... Дуже щирого і відкритого людини, який так сильно любив людей..." - написав Нищук.

“Це шок... Це божевільна втрата... Це переживання за сина, як він це переживе ", - додав міністр.

Євген Нищук - про причину смерті Оксани Батько-Нищук

"Її блискуча Мавка з "Лісової пісні" наших студентських років завжди буде чином безсмертя ... її одержимість і розтерзаність з Богданом Ступкою в "Королі Лірі" вражала всіх чесністю. Наша любов до "Ассо та Піаф" була відображенням складних, але таких великих і сильних почуттів. Це шок. Це божевільна втрата. Це переживання за сина, як він це перенесе. Дуже боляче. Поставте, будь ласка, за Оксану свічку в церкві, - зазначив Нищук.

Міністр не уточнив, чи хворіла його дружина, однак, як пише "Комсомольська правда в Україні", Оксана повинна була грати у виставі "Станация", прем'єра якого відбулася на сцені театру 10 червня. Але її замінила інша актриса.

В Міністерстві культури вже висловили співчуття Нищуку у зв'язку зі смертю його дружини Оксани.

"Дуже щира і відкрита людина, надзвичайно любила людей і життя, близьке і вразливе ставилася до ролей своїх героїнь у виставах, які вражали своєю правдивістю і природністю... Її ім'я назавжди залишиться в історії національного мистецтва, як приклад безмежної відданості і високого служіння українському мистецтву, - йдеться в повідомленні.

27 вересня 2016 року Оксана Батько-Нищук зазначила 43-й День Народження. Актриса була двоюрідною сестрою Ірини Батько, колишньої дружини Остапа Ступки.

Нагадаємо, раніше у Братиславі помер перший президент Словаччини Міхал Ковач.