В'язень Кремля Клых про укладення в РФ: "Хочеться заснути і не прокинутися"

В'язень Кремля Клых про укладення в РФ: "Хочеться заснути і не прокинутися"
Фото: Станіслав Клых (facebook.com/Tatiana Shchur)

Клых скаржиться на огидну їжу в СІЗО

Засуджений в Росії українець Станіслав Клих вирішив відмовитися від їжі і вимагає перекладу з Верхньоуральської колонії. Про це він повідомив у листі, який написав журналісту "Нової газети".

"Я вимагаю переведення в іншу установу ФСВП — з цією метою відмовляюся від сніданку і обіду. Можу сказати, що тутешню їжу, на відміну від тієї, що була в грозненському СІЗО, їсти неможливо — вона огидна", - сказав він.

У той же час Клых розповів, що йому найважче долати.

"Найважче подолати біль в очах — це від замкнутого простору, нестачі кисню, нервового перенапруження. В таких умовах деякі ув'язнені позбавляються зору. Час у в'язниці вдень йде набагато довше, ніж вночі. Хочеться заснути і не прокинутися, смерть стає бажаною", – підкреслив українець.

В'язень Кремля Клых про укладення в РФ: "Хочеться заснути і не прокинутися"

Фото: конверт листа Клиха (Нова газета)

Більш того, Клих спростував розповсюджену інформацію про те, що він нібито є членом "Правого сектора".

"Прошу довести до її відома, що я не був і не є активістом «Правого сектора». У 2004-2014 рр.., тобто до арешту в м. Орел, я був членом «Партії регіонів», про що свідчить, сподіваюся, партійний квиток, який зберігся у м. Києві, і розвивав структури ПР в Києві, зокрема, у Дніпровському і Оболонському районах, займався організацією роботи партійних штабів та виборчих комісій", - сказав ув'язнений.

До речі, засуджений в Росії українець Станіслав Клих поскаржився на бездіяльність української влади, які не вживають необхідних зусиль для звільнення своїх громадян.

На його думку, ув'язнені повинні мати доступ до інтернету та соціальних мереж для захисту своїх прав, оскарження вироків й формування громадської думки.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся