ru ua

"Ва*ники і зомбі": активісти звинувачують Києво-Печерську лавру в переховуванні титушок і бойовиків

"Ва*ники і зомбі": активісти звинувачують Києво-Печерську лавру в переховуванні титушок і бойовиків Колаж РБК-Україна

Керівництво лаври може знову опинитися в центрі скандалу

У мережі розповіли шокуючу інформацію про співробітників Києво-Печерської лаври, які задіяні в її "охороні". Про це розповів координатор громадської організації "С14" Сергій Мазур, передає "Обозреватель".

За його словами, в охороні Києво-Печерської лаври зараз працюють члени забороненої сепаратистської організації "Вірне козацтво".

Як каже Сергій, в часи Майдану ці так звані "козаки" виконували роль "титушек" і провокаторів.

За словами активіста, Києво-Печерська лавра була місцем дислокації "Вірного козацтва" вже давно.

"Ще з 2006 року вони проводили антиукраїнські і проросійські марші з портретами Сталіна, Миколи II і російськими триколорами. У 2015 році вони намагалися організувати "Київську народну республіку" і проводили свій православний марш. Коли почалася війна, багато "козаки" взагалі відійшли від цього руху або пішли на фронт. А частина залишилася на території лаври, де працюють в охороні", - повідомив він.

Мазур каже, що ці проросійські активісти досі живуть на території лаври, частина з них постійно "катається в "ЛНР" і назад".

"Є дуже велика доказова база, але на неї мало хто звертає увагу", - сказав Сергій.

За його словами, в монастирі може бути близько півсотні цих бойовиків.

"Вони як і раніше мають свою форму і ордена, але все-таки залишаються "в підпіллі". Вони ховаються, але ми точно знаємо, що вони є в лаврі – ми бачили їх кілька разів. У тому числі, коли вони ламали камери журналістам. Адже Там величезна територія, багато резиденцій, підземель", - вважає активіст.

Він додав, що на захист Києво-Печерської лаври виступають не "нормальні адекватні люди", а "ва*ники і зомбі".

Нагадаємо, що настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло заявив, що Крим був відданий Україні "незаконно" у часи диктатора Йосипа Сталіна.