ru ua

Поверніть сина: киянка в знак протесту прикувала себе наручниками в прокуратурі

Поверніть сина: киянка в знак протесту прикувала себе наручниками в прокуратурі Колаж РБК-Україна

Жінка стверджує, що екс-чоловік викрав її дитину

Відео: (YouTube/ТСН)

Киянка прийшла в прокуратуру і сама на себе одягла наручники, вимагаючи повернути їй дитину. Вона стверджує, що вже два роки не може забрати маленького сина у екс-чоловіка. Про це інформують в сюжеті ТСН.

Жінка стверджує, що колишній чоловік ховає від неї дитину, хоча ще зовсім недавно подружжя було завжди разом та жило у повній ідилії. Українці познайомилися і одружилися в Іспанії, де у них народився син.

Однак у трирічному віці у хлопчика діагностували онкозахворювання, а в родині почалися сварки. Поки дитині робили складну операцію, у батьків був тяжкий процес розлучення. Суд Барселони визнав, що хлопчик повинен залишитися з мамою, проте два роки тому Ляна з дитиною приїхали в Україну на новорічні свята, де і сталося непередбачене.

Батько забрав сина. І, незважаючи на те, що він програв усі суди - дитину так і не повернув. Тому жінка вирішила вдатися до радикальних дій і прикувала себе, щоб звернути увагу.

З дитиною на даний момент все добре: хлопчик займається з викладачами і відвідує лікаря. А напередодні навіть готові були віддати сина мамі, але вона нібито на зустріч не прийшла. Прокурор пообіцяла вирішити ситуацію мирним способом з максимальним досягненням інтересів дитини.

Нагадаємо, що у Мексиці невідомий намагався захопити в заручники понад 40 дітей.

Ми писали, що число загиблих в результаті вибуху бензопроводу в мексиканському місті Тлауелильпан зросла до 107 осіб.

В результаті вибуху на трубопроводі в Мексиці, за останніми даними, загинуло 85 осіб.