ua en ru

Повернувся мороз: синоптик дав невтішний прогноз

Повернувся мороз: синоптик дав невтішний прогноз Ілюстративне фото (Віталій Носач, РБК-Україна)

Погоду в Україні визначатиме антициклон

Погода в Україні у середу, 13 березня, буде досить холодною, проте вітер стихне і суттєві опади не очікуються. Синоптик зазначає, що метеоситуацію в країні визначатиме антициклон, йдеться на сайті Opogode.

Сила вітру в середньому складе від 5 до 10 метрів на секунду. Напрямок - західний.

Середня температура повітря в Україні в середу складе від +3 до +8 градусів, а в нічний час очікується від +2 до +4 градусів.

Жителів північних областей весь день радуватиме сонячна і суха погода. Стовпчики термометрів будуть варіюватися вдень між +3 і +8 градусів, а вночі повітря промерзне до -4 градусів.

Повернувся мороз: синоптик дав невтішний прогноз

Ілюстративне фото (УНІАН)

На Заході також прогнозується суха погода. Вдень температура повітря становитиме від +3 до +8 градусів, а в темний час доби - від -3 до +2 градусів.

Схожа погодна ситуація буде і в східних областях: без опадів та температура повітря вдень від +3 до +8 градусів, а вночі - від -3 до +3 градусів.

У центральних регіонах опади не прогнозуються, буде ясно. Протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +4... +8 градусів, а вночі температура повітря зупиниться на нулі градусів.

Жителів південних областей дощі не потривожать. Вдень температура повітря становитиме від +4 до +9 градусів, а вночі - від нуля до +3 градусів.

13 березня в столиці буде суха погода. Температура повітря вдень - від +5 до +7 градусів, вночі застигне близько нуля.

Повернувся мороз: синоптик дав невтішний прогноз

Ілюстративне фото: березень в Києві (Віталій Носач, РБК-україна)

Як повідомлялося раніше, 12 березня в Україні деякі регіони країни неабияк припорошило снігом. У мережі з'явилися яскраві знімки та відое білих пейзажів.

Також ми писали про те, що в Києві 8 березня було встановлено новий температурний рекорд - позначка термометра досягла значення 17,7 градусів тепла.

Нагадаємо, що відомий синоптик Наталка Діденко прогнозує в Україні в найближчі дні холодну погоду, а потепління почнеться лише на вихідних 16-17 березня.