ru ua

Волонтер Жемчугов розповів про своїх спроби самогубства в полоні

Волонтер Жемчугов  розповів про своїх спроби самогубства в полоні Фото: Володимир Жемчугов (nv.ua)

Украиснкий підпільник розповів, що в полоні йому давали препарати схожі на "сироватку правди"

Звільнений з полону волонтер Володимир Жемчугов повідомив, що у терористів він кілька разів намагався покінчити життя самогубством, хоча йому в цьому весь час заважали. Про це він розповів в інтерв'ю "Фактам".

"Підключилися російські спецслужби. Це було зрозуміло і з їх питань, і з акценту. Хоча вони й намагалися видати себе за "луганчан-ополченців". Вони чомусь вирішили, що зловили чи не спецагента. Я не здавався, і мені почали колоти якісь дивні препарати. Напевно, це те, що називають "сироваткою правди". Я начебто був у свідомості і розумів, що нічого не повинен говорити. Але говорив і не міг себе контролювати. Злякався, що можу здати своїх партизанів, і вирішив з цим покінчити", – згадує Жемчугов.

Жемчугов зазначив, що спроб суїциду було кілька.

"Перегриз трубки крапельниці і почав у них дути, щоб до відня потрапив повітря і настала смерть. У мене майже вийшло. Але це побачили охоронці. Мене зв'язали, тут же поставили нові крапельниці. І все ж я не залишав спроб покінчити з собою. Падав з ліжка, бив охоронців ногами, відмовлявся від їжі, просив мене застрелити. До мене викликали лікарів з психдиспансеру, вони стали робити уколи. Потім прийшов завідуючий відділенням і сказав: "Тобі все одно не дадуть померти. Але якщо щось трапиться, винуватими зроблять нас, лікарів. У тебе дружина лікар, не підставляй нас", – повідомив Жемчугов.

Як раніше повідомлялося, Перел розповів про будні в полоні.