ru ua

На Волині загадково загинула жінка з маленькою дитиною

На Волині загадково загинула жінка з маленькою дитиною Фото: pixabay.com

Жінка лежала у ванній, півторарічна дитина – на підлозі

Відео: YouTube/ТСН

У Нововолинську при загадкових обставинах загинула 36-річна жінка разом зі своїм півторарічним сином. Вони отруїлися чадним газом. При цьому рідні зазначають, що в цій квартирі газом труяться вже не перший раз. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

За словами свекрухи загиблої Людмили Римарук, вона зайшла в квартиру і відразу ж відчула, що в ній дуже жарко. При цьому у ванній кімнаті без свідомості лежала її невістка. Дитина теж була вже мертвою і знаходилась на підлозі посеред іграшок.

Людмила Римарук переконана, що жахливої трагедії можна було б уникнути, якщо б газовики робили свою роботу. За її словами, шість років тому вона разом з сином також отруїлася чадним газом. Тоді в квартиру викликали газову службу.

Газовики все перевірили і сказали, що, можливо, проблема криється в обратку від витяжки.

"Так ми витяжку з колонкою не включали, але перевіряли все. Вона ж витяжку не включала, вона у ванній була", - зазначила Людмила Римарук.

Трагедія сталася на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку. В квартирі газових приладів знаходилися тільки плита і колонка. Жителі будинку обурені тим, що в цю квартиру вже три рази викликали газову службу, але ніхто нічого не робить.

За словами керівника Нововолинської ділянки ПАТ "Волиньгаз" Олега Галія, він працює з 2013 року і йому такі випадки не відомі. Він також зазначив, що причина витоку газу може бути в димових вентиляційних каналах.

"Можливо, десь впала цегла, може, завалився оголовок. Різні можуть бути причини", - прокоментував Галій.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство двох і більше осіб". В даний час проводиться розслідування цього інциденту.

За словами сусідів, загибла викладала англійську в садку і завжди була життєрадісною. На похорон свого сина і дружини приїхав чоловік, який був на заробітках у Польщі.

Нагадаємо, що нещодавно у Центрі позашкільної та дошкільної роботи в Кам'янському на уроці хореографії померла 9-річна дівчинка.

Раніше повідомлялося, що в одному з дитсадків Львова отруїлися 10 дітей. При цьому одна дитина госпіталізована.