ua en ru

"Загальний морок": Чийгоз розповів, яким став Крим після окупації

"Загальний морок": Чийгоз розповів, яким став Крим після окупації Фото: Ахтем Чийгоз (president.gov.ua)

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу повідомив про сумну ситуацію на півострові

Після анексії Росією і припинення поставок дніпровської води Крим поступово перетворюється на справжню пустелю. Про це в ефірі Oboz TV заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, звільнений з російського полону український політв'язень Ахтем Чийгоз.

"Коли мене возили провідати матір перед смертю, мені наділи на голову мішок, але навіть крізь мішковину я помітив контраст. По дорозі Сімферополь - Бахчисарай тільки сіре і жовте. Я потім запитав у дружини, що щось у мене таке відчуття мороку. Вона каже: "Так, раніше ти їдеш, все навколо зелене, лавандові поля, квіти польові, а зараз - загальний морок. І в Криму морок, і в душах людей морок", - зазначив він.

При цьому колишній в'язень Кремля закликав не розраховувати на об'єктивність повторного референдуму.

"Це низькопробна спекуляція. Там військ зараз стільки, що куди не глянь - усюди війська. Хто тобі там дасть можливість вільно висловити свою думку", - підкреслив Чийгоз.

Раніше звільнений з російського полону український політв'язень Ахтем Чийгоз заявив про розчарування прихильників Росії в окупованому Криму.

На питання журналіста про поведінку колишніх українців, зокрема суддів, прокурорів після того, як вони зрадили Україні, Ахтем підкреслив, що колишніх українців і кримських татар не буває. За його словами, є громадяни України, які з честю ведуть себе, або ті, які виявилися виродками і зрадниками.

Чийгоз зазначив, що зрадники підтримують тих або інших залежно покращення свого комфорту. "Знаєте, що показово для цих зрадників? Вони підтримують тих або інших залежно покращення свого комфорту. Хіба це може бути принципом? Сьогодні ти добре живеш, а завтра - погано. Тому логічно, що коли цим колаборантам стає гірше, вони вже криють все, що ще вчора вважали ідеалом. "Якого чорта ця Росія сюди прийшла? Ось жили в Україні, добре жили! ", - це їхні слова тепер", - дивується Ахтем.