ua en ru

Другий винуватець ДТП у Харкові подав апеляцію на рішення суду

Другий винуватець ДТП у Харкові подав апеляцію на рішення суду Фото: ДТП у Харкові (УНІАН)

Водій Volkswagen не згоден з мірою запобіжного заходу

У Харкові обласний апеляційний суд призначив дату розгляду скарги на рішення Київського районного суду Харкова про арешт на 42 доби другого учасника смертельного ДТП на вул. Сумської Геннадія Дронова. Про це повідомляє "Місто Х"

Зазначається, що скарга буде розглянута у четвер, 16 листопада. Початок засідання призначено на 16:30.

Нагадаємо, учасника жахливої аварії в Харкові, в результаті якої загинули шість осіб, водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова будуть утримувати під вартою до 19 грудня.

Раніше повідомлялося, що підозрюваний у ДТП в Харкові не очікував такого рішення суду.

Водій Volkswagen Touareg розповів журналістам, що до такого він готовий не був і не брав з собою речей, окрім однієї шоколадки. За словами адвоката Дронова, той шокований запобіжним заходом.

"Як він себе почуває? Та він просто в шоці! Всі, хто спостерігав за процесом, могли побачити наше правосуддя в дії. Слідство аргументувало необхідність утримання під вартою тим, що мій клієнт може втекти. Але у Дронова було багато можливостей сісти в машину і просто поїхати ще до оголошення підозри. Він не зробив цього і не збирався. Ми пропонували суду будь-яку міру запобіжного заходу, не пов'язану з приміщенням в СІЗО, але чому його не відправили під домашній арешт – невідомо", – зазначив Перепелиця.

"Сьогодні-завтра будемо подавати апеляцію. По-перше, запобіжний захід занадто жорсткий, по-друге, моєму підзахисному треба долікуватися. Звичайно, Апеляційний суд завантажений справами, але я думаю, що через резонанс наше питання розглянуть швидко. Сподіваюся, що на наступному тижні. Мої прогнози 50 на 50 – або задовольнять, або ні", – додав адвокат.

До речі, відомий правозахисник дав несподіваний прогноз по справі Зайцевої.