ru ua

"Я особисто забрала десятки": Поклонська зізналася, що краде українських дітей

"Я особисто забрала десятки": Поклонська зізналася, що краде українських дітей Колаж РБК-Україна

Вона повідомила, що минулого тижня вивезла десятки дітей

Скандальний депутат Державної думи РФ Наталія Поклонська зізналася, що вивозить дітей з окупованого Донбасу в Росію. Про це Поклонська повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на прес-конференції, генеральна прокуратура України підписала підозру екс-"прокурору" окупованого Криму – Наталії Поклонської за те, що вона порушила закони і звичаї війни.

У відповідь на це Поклонська повідомила, що її намагаються залякати, а також назвала звинувачення безглуздими і незаконними.

"А така дурна заява і чергове незаконне звинувачення на мою адресу - це банальна спроба залякати", - написала Поклонська.

Крім того, депутат держдуми РФ повідомила, що вона регулярно їздить на окуповані території Донбасу з метою викрадення дітей, яких вона вивозить на територію Росії.

"Буквально минулого тижня я особисто їздила на Донбас і забрала десятки дітей, які потребують термінової медичної допомоги. Що стосується мене, то як допомагала дітям, так і буду допомагати ", - додала екс-"прокурор".

"Я особисто забрала десятки": Поклонська зізналася, що краде українських дітей

Скріншот поста (facebook.com/PoklonskayaNV)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Поклонська осоромилася на похоронах Захарченко.

На фотографіях з похорону Захарченко, російського депутата Поклонську зафіксували з посмішкою.

А також ми розповідали про те, що в арешті Сенцова брала участь Поклонська.

Відео: РБК-Україна