ru ua

"Я зрозумів, що не дарма воював": у Маріуполі "копам" довелося вибачатися перед бійцем АТО

"Я зрозумів, що не дарма воював": у Маріуполі "копам" довелося вибачатися перед бійцем АТО Колаж РБК-Україна

Поліцейські вибачилися за затримання військовослужбовця на автовокзалі Маріуполя

Керівництво маріупольської поліції вибачилося перед воїном АТО за неприємний інцидент, що стався на автовокзалі, і компенсували гроші за квиток.

Так, 20 березня на автовокзалі Маріуполя військовослужбовця 54-ї бригади, який воював на Светлодарской дузі, оштрафували за куріння у невстановленому місці. А поки "копи" виписували протокол (складання протоколу зайняло 25-30 хвилин), його автобус поїхав разом з речами. Чоловікові довелося купувати інший квиток, добиратися наступним автобусом додому і розшукувати речі.

"Мені сказали, що поліцейські повинні були зробити мені зауваження, я б викинув цигарку і сів у свою маршрутку", - розповів воїн у коментарі 0629.com.ua.

Ця історія завдяки волонтерам дійшла до керівництва поліції в Донецькій області і безпосереднього керівника поліції міста Миколи Побойного.

Як результат - керівництво поліції вийшло на зв'язок з військовослужбовцем і на наступний день приїхало до нього додому - в село неподалік від Бердянська, за більш ніж 100 км від Маріуполя.

"Копи" вибачилися за дії своїх співробітників, а також компенсували бійцеві вартість покупки другого квитка.

За словами самого воїна, після того, як перед ним вибачилися і компенсували гроші за квиток, він не тримає зла на правоохоронців.

"Коли вони приїхали і ми поговорили, у мене камінь з душі впав. Я ж простий солдат, а до мене поставилися з повагою", - сказав боєць.

Також він додав, що його випадок - це хороший приклад того, як можна знаходити компроміс у будь-якій ситуації.

"Я зрозумів, що не дарма воював, що якщо з такою повагою до мене поставилося керівництво поліції Маріуполя, то у нас ще все попереду. Ми ще збудуємо нову Україну", - резюмував він.

Зараз серед правоохоронців Маріуполя проводиться службова перевірка і винні співробітники будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

"Я зрозумів, що не дарма воював": у Маріуполі "копам" довелося вибачатися перед бійцем АТО

Скріншот поста (Facebook/Галина Геннадіївна Однорог)

"Я зрозумів, що не дарма воював": у Маріуполі "копам" довелося вибачатися перед бійцем АТО

Скріншот поста (Facebook/Юрій Мысягин)

Раніше відома письменниця Ірен Роздобудько заявила, що нова хвиля патріотизму в Україні підніметься саме з Донбасу.