Юні українські баскетболістки здобули першу перемогу на чемпіонаті Європи

Юні українські баскетболістки здобули першу перемогу на чемпіонаті Європи Фото: Жіноча збірна України з баскетболу (basket-planet.com)

У першому матчі категорії U-16 спортсменкам вдалося обіграти команду з Данії зі значним открывом

Жіноча збірна України U-16 здобула першу перемогу на Євробаскеті в дивізіоні B. "Синьо-жовті" обіграли збірну Данії в першому матчі групового етапу чемпіонату Європи з рахунком 48:32. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

До кінця першої чверті перевага була на боці датчанкок, проте вже в другій десятихвилинці українки додали обертів, змусивши суперниць більше хвилюватися і помилятися.

"Українські спортсменки до перерви вже відіграли відставання, відірвавшись вперед на 5 очок. Після перерви ця тенденція збереглася, до заключній частині матчу дівчата з України збільшили нашу перевагу до 10 очок", - відзначили в прес-службі федерації.

Найрезультативнішою у цьому матчі стала українка Семениченко, яка принесла команді 13 очок.

До речі, збірна України вийшла у півфінал Євробаскету.