ua en ru

Навіщо народжувала? Мама одеської пятерні висловилася про багатодітність

Навіщо народжувала? Мама одеської пятерні висловилася про багатодітність Колаж РБК-Україна

Оксана Кобелецька розповіла про те, чи варто заводити багато дітей

Мати одеської пятерні Оксана Кобелецька розповіла про те, чи потрібно заводити багато дітей і в яких випадках варто почекати. Про це жінка повідомила в соціальній мережі Instagram.

За її словами, багато хто вважає, що багатодітні - завжди неблагополучні, хоча насправді це не так. "Про що думала, навіщо народжувала, якщо з чоловіком не все гладко і коштів не було? Постійно читаю коментарі на цю тему", - пише Кобелецька.

Дівчина стверджує, як тільки дізналася, що вагітна відразу п'ятьма, почала розуміти, що це буде випробування не з легких, однак від дітей відмовлятися не планувала. "Знала, що як важко не буде, буду тягти хрест, він мені навіщось дан. Хоч я і не просила", - додала вона.

Навіщо народжувала? Мама одеської пятерні висловилася про багатодітність

Кобелецька вважає, що заводити дітей не варто в тому випадку, коли дітям не дають належної уваги і не можуть матеріально забезпечити. Багатодітна мати підкреслює, що деякі плодяться особливо не замислюючись, після чого дитина може виявитися викинутою на вулицю або жити в неналежних умовах.

Однак стосовно своєї сім'ї дівчина висловлює виключно позитивні емоції, стверджуючи, що завжди важливо жити і радіти тому, що вже є.

Нагадаємо, що нещодавно чоловікові довелося самостійно прийняти пологи у дружини.

Ми також писали, що Порошенко присвоїв почесне звання "Мати-героїня" 1051 українці.

Читайте на LITE: діти українських зірок, які ну дуже схожі на своїх батьків.