Баночка з таблетками була набита макаронними виробами
Мешканка Запоріжжя розповіла, що купила в місцевій аптеці баночку з таблетками. Вдома вона виявила, що всередині замість капсул знаходяться звичайні макарони. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Facebook.
Потерпіла також зазначила, що відкрутити кришку баночки не вийшло, довелося брати плоскогубці.
Фото: Facebook/ Олена Горова
"Будьте уважні. Відкривайте і дивіться, що вам продали, не відходячи від віконця", - порадила жінка.
У своїх коментарях до посту потерпіла також зазначила, що віднесла баночку назад в аптеку. Там зробили фотографію і записали її номер телефону.
У свою чергу начальник юридичного відділу ТОВ "Аптека "Фармасіті" Олександр Гуділін пояснив, що компанія не продавала цю баночку, бо препарат даної серії взагалі не закуповувався аптекою.
"Дійсно, 03.01.2019 року пані Олена Горова звернулася до нашої аптеки в Запоріжжі із претензією що 27.12.2018 вона в нашій аптеці придбала препарат "Лайфемін" що є БАДом, але коли відкрила баночку (02.01.2019) – там були макаронні вироби. Вона пред’явила саму баночку нашому співробітнику, котрий її сфотографував та записав її номер телефону...
На прохання пред’явити підтверджуючі документи щодо придбання саме цього препарату саме в нас вона заявила, що в неї наявний лише чек термінальної оплати (В даному чеку є тільки сума в гривнях, але немає найменування препарату).
Оскільки чек не містив найменування засобу, ми не могли ідентифікувати, чи дійсно цей препарат був придбаний в нашій аптеці, оскільки у нас виникли сумніви щодо цього – на прохання пред’явити упаковку нам було заявлено, що упаковка була викинута. На прохання пред’явити фіскальний чек – теж була відмова.
Вона також написала, що дані таблетки коштують 234 гривні, і що в баночці повинно було бути 30 капсул".
Гуділін розповів, що того ж дня вони звернулися до виробника препарату і постачальнику, а також провели ретельну перевірку.
"Нам допомогло те, що саму банку Олена Горова залишила в нас (фото додаються) – препарат даної серії не закуповувався нашою аптекою, нами був закуплений препарат зовсім іншої серії (на баночці – серія 20818, а згідно даних системи АНР:Аптека нами закуповувався виключно препарат серії 41018) значить, продати пані Олені саме цей препарат ми аж ніяк не могли, тим більше ми не могли насипати в банку макаронні вироби, а потім банку запечатати так, щоб збережений був вигляд препарату і продати його покупцеві! , - розповів він.
Юрист наголосив, що Олена Горова розмістила в своєму Facebook неправдиву інформацію, і цей вчинок вони розцінюють як поширення завідомо неправдивої інформації, яка завдає шкоди нашій честі, гідності і позитивної ділової репутації ".
Нагадаємо, що дієтолог спростувала міфи про чудо-таблетки, які допомагають схуднути, не встаючи з дивана.
Раніше повідомлялося, що в Україні під заборону потрапив противірусний препарат "Гроприм".
Ми також писали про те, що в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розвіяла міф про корисності вітаміну D, який продається в таблетках.