ua en ru

У Запорізькій області масово гинуть птахи: що сталося

У Запорізькій області масово гинуть птахи: що сталося Колаж РБК-Україна

Мисливці знайшли трупи птахів і тварин

Мисливці Кирилівської ОТГ стали очевидцями масової загибелі птахів і тварин в посадках під Лиманським у поля з ріпаком. Про це повідомляє місцеве видання "Риа Мелітополь".

Повідомлення про знайдені мертвих птахів та тварин почали надходити ще 7 березня. Перші тушки були виявлені під Лиманським. За словами мисливців, в посадках лежали десятки трупів ворон, куріпок, шпаків і фазанів.

Голова Азовського первинно-мисливського колективу Роман Сердяев, поговоривши з місцевими жителями, з'ясував, що почали вмирати не тільки птахи, але і тварини, включаючи лисиць і собак.

Було встановлено, що трупи птахів і тварин були біля поля з ріпаком. Мисливці також виявили вірогідну отруту - зерно пшениці зеленого кольору, яке використовують для боротьби з дрібними гризунами.

Фото: ria-m.tv

За словами мисливців, багато птахів ще живі, але вони помирають. При цьому серед мертвих птахів були і ті, які занесені в Червону книгу України - канюки і шпаки.

Правоохоронні органи задокументували факт отруєння птахів і тварин, і виявили і зерно зеленого кольору, яку вилучили з місця інциденту.

Про події в Кирилівці мисливці повідомили в Українське товариство мисливців і рибалок та в обласне управління Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту прав споживачів. Мисливці також викликали Акимовську ветслужбу. Варто зазначити, що фахівці ветслужби вже проводять власне розслідування.

Нагадаємо, що стали відомі подробиці трагедії у Вінниці, де школярку вбило дерево на очах у мами і сестри.

Раніше повідомлялося про те, що в Києві нелюди жорстоко побили кота: розбили йому щелепу і понівечили очі.