Засніжений футбол: у мережі з'явилося відео матчу "Динамо" в Полтаві

Засніжений футбол: у мережі з'явилося відео матчу "Динамо" в Полтаві Фото: Підготовка поля до матчу (dynamo.kiev.ua)

Кияни в екстремальних умовах зіграли внічию з господарями поля

У мережі з'явилося відео матчу київського "Динамо" з полтавською "Ворсклою" у 17-му турі Чемпіонату України на засніженому полі і при температурі в мінус 4 градуси.

Всі голи були забиті в першому таймі. "Динамо" після голів Сергія Сидорчука (п'ята хвилина) та Андрія Ярмоленка (чотирнадцята, з пенальті) повело 2:0. Але господарі змогли швидко відігратися зусиллями Санжара Турсунова (15-я хвилина) і Павла Дитини (34).

Після цього матчу в активі "Динамо" (займає друге місце в таблиці), стало 37 очок. У "Ворскли" - 20 очок і сьоме місце. Лідером турнірної таблиці залишається "Шахтар" (44 очки).

Зазначимо, що незважаючи на те, що до підготовки поля до матчу були залучені сили Національної гвардії України, ігрові умови були абсолютно екстремальними – бутси футболістів буквально тонули в снігу.

Як повідомлялося, раніше "Динамо" покликало вболівальників на матч з турецьким "Бешикташем" у вівторок, 6 грудня, пообіцявши красивий футбол за будь-якої погоди.