ru ua

Дружина пораненого бійця АТО розповіла про подробиці розстрілу її чоловіка в Києві

Дружина пораненого бійця АТО розповіла про подробиці розстрілу її чоловіка в Києві Аміна Окуєва (youtube.com/Leon Hill – TV)

У Аміни Окуєвої після третього пострілу заклинило патрон у патроннику

Дружина пораненого бійця АТО Адама Осмаєва, який став жертвою стрілянини на Подолі, Аміна Окуєва розповіла подробиці замаху на її чоловіка. Відео, в якому вона розповідає про розстріл її чоловіка нібито французьким журналістом опублікував чеченський канал Leon Hill – TV в мережі YouTube.

Вона повідомила, що до щастя завжди носить з собою зброю, яку їй вручила відомство МВС за службу в АТО. Тому вона дістала його відразу ж після пострілів кілера в Адама, і на автоматизмі почала стріляти у відповідь. Саме це і врятувало життя її чоловіка.

"Це все було автоматично. Просто це все було, як в одну мить, уві сні. Він почав стріляти по Адаму - саме по Адаму, а не по мені. Можливо, він і не знав, що я ношу з собою зброю. І я одразу ж дістала пістолет, але він виявився боягузом - після кількох влучень почав кричати "Здаюсь!". Ми його з машини тоді виштовхнули і зброю відштовхнули. Адам потім сам вийшов і також впав", - розповіла вона.

Також Аміна повідомляє, що на жаль, чи на щастя у неї після третього пострілу заклинило патрон у патроннику.

За її словами, кілер представився журналістом французького видання Le Monde Алексом Вернером, і це була їхня четверта зустріч. Особу нібито журналіста їй підтвердив представник ЗМІ, який працює в "Шустер Live".

"Я не знаю наскільки він був підготовлений, він послався на журналіста з "Шустер Live". Я написала sms і попросила це підтвердити, і він підтвердив. Це була четверта зустріч. Але він спочатку викликав деякі сумніви. Він добре говорив російською з невеликим іноземним акцентом", - розповіла Окуєва.

Відео: Аміна Окуєва розповіла подробиці розстрілу її чоловіка (youtube.com/ Leon Hill – TV)

Перед пострілами кілер дістав коробку і сказав подружжю, що це подарунок для них. У коробці виявився пістолет, з якого він відкрив вогонь по Осмаєву.

"Перед цим він попросив пересісти Адама, а аргументував це тим, що хоче зняти нас поруч. Я не знаю, наскільки він був підготовлений, нехай з цим розбирається слідство. Головне, щоб вийшли саме на замовника. Для мене це дуже важливо. І головне, щоб з Адамом все було в порядку", - підсумувала вона.

До речі, у соцмережах обговорюють замах на життя Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої.