ua en ru

Жінка, яку тримали у рабстві в Київській області, зустрілася з братом

Жінка, яку тримали у рабстві в Київській області, зустрілася з братом Фото: Ширякінм разом з братом (facebook.com/evhen.chubuk)

Родичі не бачилися десятки років

Олена Ширякіна, яку роками били, залякували, зомбували, змушували тяжко працювати і жити в сараї, побачилася з братом Олегом Оболєнцевим, зв'язок з яким давно втратила. Про це на сторінці у Facebook повідомив депутат Київської обласної ради Євген Чубук, виклавши фото з зустрічі.

"Переконаний, що все буде добре! Хоча від злочинців слід очікувати провокацій та різноманітних підступностей. Разом із тим, зам'яти цю справу вже точно не вийде! Дуже не рекомендував би комусь це робити. Правда неодмінно переможе, а злодії-нелюди однозначно будуть відповідати!" - написав Чубук у соцмережі.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/evhen.chubuk

2000-х роках Олену Ширякину обманом заманили на дачу в селі і після цього, під загрозою розправи і психологічним тиском, не випускали на свободу.

Фактично, потерпіла, за її словами, була позбавлена волі і перебувала під повним психологічним контролем господині. Такого ефекту остання досягла з допомогою тотального залякування, цькування та різних психологічних прийомів.

Про кричущий випадок повідомили в поліцію, але поки що проти людей, які мучили киянку, не вжили ніяких заходів.

Нагадаємо, що мережу обурив доволі невеликий можливий термін позбавлення волі для "згурівських рабовласників".