ua en ru

Жорстокість не знає кордонів: в Дніпрі нелюди відрізали коту лапи

Жорстокість не знає кордонів: в Дніпрі нелюди відрізали коту лапи Ілюстративне фото (pixabay)

У групі зазначили, що лапи були відрізані ніби під лінійку

У Дніпрі на вулиці Миколи Руденка виявили страшну знахідку: бездиханне тіло тварини лежало з відрізаними кінцівками на дитячому майданчику. Про це інформують очевидці у Telegram-каналі.

Подібний прояв насильства далеко не перший. Однак від цього вчинок не стає менш жахливим. Мертвий кіт лежав на землі з відтятими лапами. У групі зазначили, що лапи були ніби відрізані під лінійку.

Жорстокість не знає кордонів: в Дніпрі нелюди відрізали коту лапи

Нагадаємо, що пару років тому Рада України ухвалила закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо впровадження гуманного ставлення до тварин)".

Дане рішення підтримали 257 народних депутатів. Закон визначає жорстоке поводження як "знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричиняє муки, завдає фізичні страждання, тілесні пошкодження, каліцтва або призводить до загибелі.

Ми писали, що в Ужгороді нелюди порізали ножем собаку. Пес породи пітбуль лежав у нерухомому стані з численними пораненнями. Поліцейські прибули на місце події, надали медичну допомогу тварині для зупинки кровотечі.

Раніше з'явилося відео з побитим догхантером Святогором. За словами шкуродера, нападники били тупим предметом, можливо це була біта або кастет. Лікарі діагностували у Святогора струс мозку і вдавлений перелом лобної кістки.

Також ми писали, що під Харковом волонтери знайшли мертвих цуценят рідкісної і дорогої породи.