ua en ru

Житель Дніпра облив колишню дружину кислотою

Житель Дніпра облив колишню дружину кислотою Колаж РБК-Україна

Жінка судиться з чоловіком через маленького сина

У Дніпрі невідомий хлюпнув в обличчя жінці кислотою. Постраждала переконана, що напад організував її колишній чоловік, з яким вона судиться через дитину. Про це розповіла зі слів постраждалої Олександра Ковальова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За тиждень до нападу Любов Махаринець вийшла заміж за бельгійського режисера Оліаса Барко. До цього жінка була одружена з Андрієм Махаринцем.

Жінка впевнена, що саме колишній чоловік організував на неї напад. Для цього її виманили з кав'ярні під приводом передачі кольорів, і коли вона вийшла – хлюпнули в обличчя оцтовою кислотою. Зараз Любов знаходиться в лікарні.

За словами потерпілої, раніше колишній чоловік принижував її, а після розлучення забрав їх дитину. Син колишнього подружжя знаходиться у батьків чоловіка.

Прогнозувати терміни одужання облитої кислотою жительки Дніпра Любові Махаринець лікарі поки що не беруться. Про це в коментарі "Обозревателю" розповіла менеджер французького режисера і нового чоловіка постраждалої Оліаса Барко.

"Вона лежить у лікарні. Лікарі кажуть, що динаміка позитивна, але поки рано говорити - потрібно чекати. Через пару днів ситуація проясниться. На жаль, зараз лікарі нічого конкретного не кажуть", — розповіла менеджер.

За її словами, Барко не зустрічався з колишнім чоловіком своєї дружини Андрієм Махаринцем і не бачить в цьому сенсу.

"Між Любою та Андрієм йде судовий процес. З якою метою Оліасу йому зустрічатися? Адже це не він особисто зробив. Нападника було не видно: ніхто не знає, чиїх це рук справа. Але ймовірно це пов'язано з сім'єю її колишнього чоловіка", - додала менеджер.

У виданні зазначається, що сім'я Махаринца вважається в Дніпрі досить відомою. Його батьки є членами релігійного руху кришнаїтів. Отець Віктор Махаринець - директор йога центру "Веданта" та благодійного фонду "Добро".

Мати Тетяна Махаринець - фахівець з юрведичного очищення та дієтології. Проводить семінари та консультації в Україні, Росії, Іспанії та Німеччині. Є організатором центру ведичної медицини "Ассоль". У виданні також з'ясували вартість послуг Тетяни Махаринець - 600-800 гривень за годину.

До речі, дітей депутата Соболєва погрожують обливати кислотою.