ua en ru

Житель Тернополя обурився ставленням дівчат до вагітних в громадському транспорті

Житель Тернополя обурився ставленням дівчат до вагітних в громадському транспорті Фото: РБК-Україна

Юні пасажири не поступаються місцем вагітним жінкам

Житель Тернополя обурився ставленням дівчат до вагітних жінок у громадському транспорті, оскільки вони не поступаються місцем. Про це написав блогер та місцевий житель Марк Клевець на “ПроТе”.

"Поговорити хочу про жінок у громадському транспорті. Так склалося, що останні кілька днів потрапляють мені на очі у переповнених маршрутках чи тролейбусах або вагітні жінки, або жінки з маленькими дітьми. Зауважив, як поводять себе пасажири стосовно них”, - написав Клевець.

“Як це не дивно, але першими таким жінкам місцем намагаються поступитися пенсіонери. Встають також чоловіки. Але, здебільшого, десь так років від тридцяти і старші. А ось молодь вперто сидить”, - відзначив він.

“Скажу відверто, що поведінка молодих, так званих представників сильної статі мене чомусь давно не дивує. З тими усіма своїми гаджетами і навушниками вони виглядають настільки слабкими, що якби якийсь із них таки піднявся, це був би справжній шок. А ось поведінка молодих дівчат таки викликає певне здивування”, - додав він.

“Бачив, як біля однієї такої стояла жіночка і маячила у неї перед очима животиком. І, судячи із розмірів животика, було зрозуміло, що не сьогодні-завтра на світ з’явиться новий щасливий володар картки тернополянина. І довго б отак та вагітна жіночка стояла, якби їй місце не поступилася знову ж таки пенсіонерка. Але і людині старшого віку сидяча пасажирка місце не запропонувала”, - підкреслив очевидець.

“А ще одного разу біля такої ж юної дівчини стояла жінка з дитиною років двох на руках. І у тієї юнки не виникло жодного бажання відірвати свої сідниці від крісла”, - згадав він.

“У таку мить хочеться підійти і сказати: “Сиди, дівчинко, сиди, прийде день і у такій самій ситуації тобі також ніхто не поступиться місцем…" - написав блогер.

Раніше повідомлялося, що у Львові восьмирічна дитина серйозно травмувалася в переповненій маршрутці.

Хайп-таксі # 17: скільки грошей вам потрібно для життя (відео: РБК-Україна)