"Живуть в самому пеклі": в мережі показали зворушливе фото пухнастого сімейства на Донбасі
!["Живуть в самому пеклі": в мережі показали зворушливе фото пухнастого сімейства на Донбасі](https://www.rbc.ua/static/img/3/2/32512111_1812370715492092_6020589485136281600_n_id33279_650x410_1_650x410.jpg)
На знімку зображені пухнасті "талісмани" бійців
У мережі показали незвичайну сімейство, яке живе в гарячій точці на Донбасі – в районі Авдіївської промзони. Відповідне фото було опубліковано на сторінці фонду "Повернись живою" Facebook.
"Троє новонароджених кошенят і кішка Киця живуть в самому пеклі – на Авдіївський промзоні, буквально в ста метрах від позицій бойовиків. Фото, яке ви бачите нижче, було зроблено під час бою. Поки зовсім поруч свистіли ворожі кулі, Киця годувала кошенят і навіть не подавала виду, що щось може загрожувати їй або малюкам", - сказано в підписі до фото.
Фото: Кішка з котятями на Донбасі (facebook.com/backandalive)
"Коли мама-кішка була домашньою, однак, її, швидше за все, просто залишили на війні. Зараз Кицею і її малими займаються бійці 92-ї ОМБр. Вони тримають оборону на передовій Донбасу ціною власних життів, щоб ми тут, у тилу, так само, як і Киця на фронті, могли жити спокійним життям", - додали на сторінці фонду.
Скріншот поста (facebook.com/backandalive)
Раніше у мережі показали зворушливу зустріч українських бійців біля Криму.
На кордоні Генічеського району зустріти колону українських військових прийшли місцеві жителі. Люди вийшли на вулиці, тримаючи в руках державні прапори і повітряні кульки синього і жовтого кольорів.
Загиблі герої травня 2018-го