"Життя триває": волонтер розповіла про своє ставлення до парадів

"Життя триває": волонтер розповіла про своє ставлення до парадів
Фото: Наталія Юсупова (Віталій Носач, РБК-Україна)

Свята потрібні українцям для того, щоб не впасти в депресію, але у всьому треба знати міру

Волонтер Наталя Юсупова зізналася, що підтримує військові паради до Дня Незалежності, але не вважає за потрібне регулярне проведення розважальних заходів.

“Я дуже підтримую проведення військових парадів до Дня Незалежності. У цьому році в ньому брали участь хлопці, які дійсно воювали, отримували поранення, лежали в госпіталі. Парад – це ж не просто красиве дійство. Це дух, патріотизм, показник нашої країни в плані безпеки. Взагалі, думаю, що потрібно проводити різні масові заходи. Тільки головне, щоб це не були одні тільки пісні і танцю, де всі напиваються. Фестивалі потрібні, щоб люди остаточно не впали в депресію. Життя триває. І потрібно якось виходити з цього виру", - зізналася Юсупова в інтерв'ю Styler.

“Єдине, чого не хочеться, так це щоб гроші витрачалися даремно. Я живу в центрі Києва і бачу, як буквально кожні вихідні встановлюється сцена. Мені здається, більш доречно було б акумулювати ці гроші і допомагати хлопцям на передовій. Або хоча б покращити харчування в госпіталях, бо нашим бійцям реально багато не дають з того, що потрібно", - розповіла волонтер.

до Речі, Роман Балаян зізнався, що, можливо, міг зупинити війну на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся