Журналіст розповів, навіщо Путін роздає російське громадянство іноземних зірок

STYLERLIFE        07.11.2016 - 15:48
Фото: Стівен Сігал (bdzhola.com)
Фото: Стівен Сігал (bdzhola.com)

Олег Панфілов провів паралель між потребами сучасної РФ і Радянського Союзу у вигідних людей

У створеному Путіним "російському світі" громадянство РФ пропонують не молодим людям, у яких є потенціал, а тим, хто колись мав популярність. Таку думку висловив журналіст Олег Панфілов в блозі на сайті "Крим. Реалії".

"насилу собі уявляю, як у "мухосранскую" поліклініку стоять у черзі нові російські громадяни Стівен Сігал, Орнелла Муті і вже старожил Жерар Депардьє. Як колишній американський боксер Рой Джонс благає Марію Петрівну з ЖЕКу унітаз відремонтувати, дивлячись очима підлабузника на бойове забарвлення грізної співробітниці російської армії ЖКГ. Неможливо уявити цих ветеранів зарубіжної сцени і рингу стоять в черзі за російським сыроподобным продуктом і в розумі пересчитывающими ціни в російських і американських магазинах", - написав він.

На думку журналіста, Путін дає російське громадянство закордонним зірок, переслідуючи пропагандистські цілі.

"Радянська Росія і сам товариш Ленін дуже потребували визнання, особливо після того як самі створили "залізна завіса" і почали впускати в країну тільки вигідних людей, з якими можна сфотографуватися, а потім пропаганда складала жалісливі історії про те, як Захід "з інтересом" спостерігає за "розвитком" Радянської Росії та СРСР", - пояснив Панфілов.

"Путін виявився точно в такій же ситуації – сучасна Росія поки не перебуває в повній ізоляції, але вже близька до цього положення. Тому новому російському вождю необхідно хоча б яке-небудь увагу – нехай це буде старий Рой Джонс чи пенсіонер американського кінематографа Стівен Сігал, зійде й Орнелла Муті, яка колись зводилаз розуму радянських чоловіків, у тому числі, без сумніву, і самого Путіна", - зазначив журналіст.

До речі, Орнелла Муті вже теж хоче отримати російський паспорт.

On Top