ua en ru

Журналісти розповіли, як дочка Путіна заробила на окупованому Кримі

Журналісти розповіли, як дочка Путіна заробила на окупованому Кримі Фото: Катерина Тихонова (prusnord.ru)

На думку Навального, Тихонова створює видимість роботи і отримуючи фінансування не займається цільовою програмою

18 жовтня 2016 року Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального повідомив, що Фонд "Національний інтелектуальний розвиток"/"Иннопрактика", який очолює Катерина Тихонова – донька президента Росії Володимира Путіна, активно діє в проекті "Цифрова долина Криму". Фонд Тихонової безконтрольно і несвідомо отримує гроші від російських держкомпаній.

"Цифрова долина Криму під повним державним контролем. Ну хіба це не прекрасно? Хіба вам шкода на таке 2,5 млн рублів. Куди Катерина витрачає отримані гроші? Відповідь: не знаємо. У розділі "Наші результати" на сайті фонду повідомляється, що проведений якийсь конгрес і реалізовані деякі проекти для тих же самих держкомпаній – "Роснефть", "Транснефть" і "Росатом" Ніякої конкретики. Єдині регулярні і конкретні оновлення діяльності фонду – це публікація дайджесту новин про все на світі. Все, більше нічого не відбувається", – повідомив Навальний.

За суму в розмірі 2,5 мільйонів рублів фонд підготував для Академії документацію "технорабочего проекту ІВС КФУ в частині психолого-педагогічних вимог до користувачів в умовах її включення в екосистему Цифровий Долини Криму". Іншими словами, в документі йдеться про так званої силіконової долини півострова.

Нагадаємо, небажаюча жити в Росії дочка Пєскова поскаржилася, що в Парижі порушують її недільне дозвілля.