ua en ru

Моторошне видовище: в одному з регіонів випав сніг з комахами (відео)

Моторошне видовище: в одному з регіонів випав сніг з комахами (відео) Колаж РБК-Україна

Чорних комах дуже добре видно на білому снігу

В одному з регіонів Росії випав сніг з блохами. Дивне погодне явище зняли на відео місцеві жителі, які розмістили ролик в інтернеті.

Незвичайне погодне явище було зафіксовано у вівторок, 12 березня, в одному з сіл Самарської області, Росія. На білому снігу були чітко видні дрібні чорні комахи. Місцеві жителі припустили, що це блохи.

"В Балашейке сьогодні випав сніг, ось з такими комахами. На вулицях в районі військового містечка та на величезній площі в районі військової бази", - розповіли місцеві жителі.

Фахівці припустили, що зграю комах принесло снігом і вітром з інших регіонів.

Професор кафедри ботаніки та охорони природи Сергій Скачков зазначив, що комахи могли мешкати в цьому регіоні і раніше. Він розповів, що це не блохи, а коллемболи або льодничкі, які виповзли на поверхню через різкий перепад температур.

"Нічого незвичайного в цьому явищі немає. Навряд чи сніг випав разом з ними, цих комах не принесло з неба разом з опадами. Швидше за все, це коллемболи — крихітні грунтові істоти, які у відлигу іноді виповзають на поверхню снігу, точніше, води під час танення снігу. Але це можуть бути і льодничники — зимові комарики", — розповів Сачков і додав, що вони не представляють небезпеки ні для людей, ні для тварин.

Проте місцеві мешканці все одно налякані незвичайним явищем і комах називають "блохи-інопланетяни", що спустилися з небес.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що сильний ураганний вітер здув з мосту цілий товарний поїзд.

А також розповідали про те, що Україні загрожує страшна епідемія через комах.