ua en ru

Зламали ноги і закопали живцем: нові деталі звірячого вбивства під Вінницею

Зламали ноги і закопали живцем: нові деталі звірячого вбивства під Вінницею Колаж РБК-Україна

Нелюди переламали чоловікові ноги і закопали його живцем

У Липовці Вінницької області двоє чоловіків жорстоко розправилися з місцевим жителем, який давав свідчення проти них на суді. Про це повідомляє поліція Вінницької області.

Спочатку чоловіка побили в його власній квартирі, а потім витягли на територію місцевого ремзаводу. Після цього вбивці вирили яму біля річки Соб, де і закопали свою жертву.

Слідство припускає, що під час того, як чоловіка закопували, він був ще живий, але знаходився в непритомному стані через больовий шок. Злочинці вирили занадто коротку яму, і щоб більше не копати просто переламали своїй жертві ноги.

Про вбивство поліція дізналася від місцевої жительки, яка підслухала розмову двох чоловіків, які обговорювали свій жорстокий злочин.

Поліція опитала сусідів і з'ясувала, що вони чули крики з квартири вбитого, а після цього його самого не бачили. Підозрюваними виявилися раніше судимі люди 20 і 23 років.

Молоді вбивці спочатку придумували собі алібі, але потім все ж зізналися у скоєному. Причиною вбивства 53-річного чоловіка виявилася давня ворожнеча. Раніше потерпілий свідчив у суді проти одного із злочинців, який після виходу з тюрми вирішив помститися кривдникові.

У поліції кажуть, що потерпілий і мав дружину і дітей, але жив окремо від них.

За умисне вбивство чоловікам загрожує до 15 років тюремного ув'язнення.

Раніше повідомлялося, що чоловіка засудили до 16 років позбавлення волі за те, що він жорстоко вбив свою начальницю і заховав тіло в морозилку.