ru ua

Догхантери на полюванні: у Бердянську виявили масове вбивство собак

Догхантери на полюванні: у Бердянську виявили масове вбивство собак Фото: Вбивство бродячих собак в Бердянську (pro.berdyansk.biz)

1 квітня в Бердянську були знайдені 10 тел отруєних собак

Десять трупів бродячих собак було виявлено біля дороги в мікрорайоні Скловолокно в Бердянську 1 квітня. За попередніми даними, тварини були отруєні. Про це повідомляє місцевий новинний портал pro.berdyansk.biz

За останніми даними, рано вранці 1 квітня мешканці мікрорайону Скловолокно поскаржилися в КП "Бердянскекотранс", що біля дороги було виявлено 10 трупів собак, складених поруч.

Робітники коммунальнального підприємства прибули на місце події, щоб утилізувати тіла собак. На поточний момент співробітники правоохоронних органів проводять розслідування, біологічні дані тварин будуть відправлені на медичну експертизу для встановлення причини смерті. Собаки, ймовірно, були отруєні. Поліцейські впевнені, що це справа рук догхантерів – людей, які полюють на бродячих собак з метою їх подальшого вбивства.

Слід зазначити, що кілька місяців тому в Бердянську в тому ж районі вже починався вилов вуличних псів, але тоді на співробітників спеціальних служб напали так звані "захисники тварин" і пошкодили транспортні засоби фірми з Харкова. Заступник міського голови Григорій Горячев повідомив, що рішення про спільну роботу або розірвання договору з комунальними службами Харкова приймуть після висновку поліції про напад на транспортний засіб.

Догхантери на полюванні: у Бердянську виявили масове вбивство собакДогхантери на полюванні: у Бердянську виявили масове вбивство собакДогхантери на полюванні: у Бердянську виявили масове вбивство собак

Фото: Вбивство бродячих собак в Бердянську (pro.berdyansk.biz)

Після цього інциденту в місті офіційно не проводилися операції проти бродячих собак, проте періодично з'являється інформація про навмисне вбивство тварин у різних районах міста.

Нагадаємо, що під Одесою на маленьку дівчинку напала зграя собак.