ru ua

"Алібі" повертаються: сестри Завальські зробили несподівану заяву

"Алібі" повертаються: сестри Завальські зробили несподівану заяву Фото: Сестри Завальські (instagram.com/anna_zavalskaya)

Співачки зізналися, що їм комфортно удвох на сцені

Сестри Завальські повідомили, що вони замислюються над тим, щоб знову з'явиться на сцені після п'ятирічної перерви. Про це Анна та Ангеліна розповіли в інтерв'ю Катерині Осадчій для програми "Світське життя".

Анна та Ангеліна Завальські провели серію концертів, після яких у них виникла ідея про те, щоб відродити дует "Алібі".

"Паша Шилько, який ініціював серію концертів, сказав: "Дівчата, ви чудово співаєте. Ви ж разом можете вийти на сцену". Ми погодилися. І відразу всі квитки були продані", - розповіла Анна.

"Нам було дуже приємно, і ми відразу зробили висновки. П'ять років дует "Алібі" разом не з'являвся. І ми не говорили, що припинили своє існування. Але декрет один, другий, потім знову другий, третій ... Зараз подумаємо, тому що ностальгія є", - додала Ангеліна.

Дівчата розповіли, що їм сподобалося знову разом виступати на сцені, а також реакція публіки.

"Нам сподобалося знову відчувати один одного на сцені і сподобалася реакція публіки. Тому поки не будемо розкривати секрети, але думаємо, як продовжити цю історію", - повідомили сестри Завальські.

Вони стверджують, що до їх батька, який був продюсером "Алібі", дзвонять досі з приводу концертів.

"Кожен місяць або навіть два рази в місяць нас запрошують разом на концерти по Україні та за її межами. Нашого батька, продюсеру "Алібі", досі телефонують. І ми дивуємося. Оскільки вже п'ять років не виступаємо разом", - зазначили співачки.

Анна та Ангеліна розповіли, що їх діти вже співають та танцюють.

"Мій Ілля - це просто щось неймовірне. Танцює, співає і постійно щось вигадує. І такі тексти, які звучать від нього в два з половиною роки багато про що говорять", - розповіла Ганна.

"Мої діти теж чудово співають, танцюють і дуже гарні акторські здібності навіть у такому віці вже видно", - додала Ангеліна.

Відео: Сестра Завальські ("Світське життя")

До речі, Анна Завальська здивувала еротичним фото.

Що ви не знали про найяскравішу блондинку з ВІА Гри